Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mi egy fiatal, életvidám pár...

Mi egy fiatal, életvidám pár vagyunk (én 37F párom 28L) Veszprém megyében, és hasonló korosztályú párokat keresünk általános közös programokhoz mint iszogatás, sütögetés, kirándulás és egyéb dolgok mi mindenkit vonz.Hol lehet erre társaságot találni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 14. 22:07
 1/10 anonim válasza:
Egyedülálló is csatlakozhat?
2021. febr. 15. 00:21
 2/10 A kérdező kommentje:
Inkább párokat keresünk, de ha aránylag arányos a férfi/nő felhozatal akkor nem zarkozunk el
2021. febr. 15. 13:47
 3/10 anonim válasza:
De a sütögetés, iszogatás, kirándulás programokhoz miért kikötés a csak párok?
2021. febr. 15. 14:12
 4/10 A kérdező kommentje:

Mert én mint férfi inkább férfiakkal találom meg könnyebben a témát és a párom csak néz és bólogat a sok pasi témára, és fordítva én is csak nézek nagyokat az ő temaikhoz. De szerintem ez teljesen egyértelmű...

Nekem is vannak haverjaim, meg neki is barátnői, de mi közös programokhoz keresünk párokat. Ennyire egyszerű. Ha ezt nehéz valakinek elfogadni, akkor sajnálom, de nem azonos a vágyunk.

2021. febr. 15. 15:32
 5/10 anonim válasza:
Iszogatás, sütögetés, kirándulás. És világnézet szerint, mi van?
2021. febr. 16. 15:44
 6/10 A kérdező kommentje:

Az emberek nagy részének nincs kiforrott, saját világnézete, véleménye sincsen sokszor olyan dolgokról, amelyeket nem ismer. Általában egy közismert világnézethez csatlakozik, vagy néhány ilyenből rakja össze saját világnézetét, ehhez adva hozzá még azokat a tapasztalatait, amivel rendelkezik.

De hogy ez saját világnézet e vagy lopott, így első lépésként irrevelans. De azért a pozitív szemlélet fontos.

2021. febr. 16. 16:28
 7/10 anonim válasza:
Ajaj. Okoskodók nem jó társaság, bocsi.
2021. febr. 16. 16:37
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem én kérdeztem okoskodó milyen világnézet van szöveg...

De ha valaki kérdez valami okoskodót, arra csak így tudok válaszolni. Mert különben képes feljebb valónak képzelni magát a másiknál...

2021. febr. 16. 17:56
 9/10 anonim válasza:

Ne is haragudj, de aki azt írja, hogy "az emberek nagy részének....stb sőt hogy "ez a világnézet saját-e vagy LOPOTT", az elég önhitt ember lehet, nem jó barát, csak ha legyezik a hiúságát.


Egyszerű kérdésre tudományoskodó válasz. Kiránduláskor mutogatás hogy hol mit KELL nézni, főzés közben előadás tápanyagértékekről, iszogatás közben kézműves sörökről, borvidékekről előadás.


Sok sikert.

2021. febr. 16. 18:09
 10/10 anonim válasza:

"véleménye sincsen sokszor olyan dolgokról, amelyeket nem ismer."


Dehát ez jól is van így, vagy pofázzunk bele olyan dolgokba, amiről lövésünk sincs?

2021. márc. 7. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!