Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Aki nem járt iskolai programok...

Aki nem járt iskolai programokra (oszt. Kiŕandulás, színház, mozi stb? ), mi volt az oka hogy mindig kihagyta?

Figyelt kérdés
2019. okt. 3. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
A pénztelenség volt a hivatalos ok, a valódi a szüleim önzése.
2019. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk tényleg nem volt pénzünk.
2019. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Az osztalytarsaim bunko flegma fogyatekosok voltak eleg volt veluk a napi 9 ora egyutt
2019. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Èn a táborokat hagytam ki.

Mivel azt sem tudtam mi az, igy amikor megkérdezték a szüleim akarok e menni, azt mondtam hogy nem.

Igy onnanstol nem is jelentettek be ilyenekre.


Osztalykiransulasokra meg amugy azt hittem az kötelezö igy arra meg mentem. De nem érzem azt hogy több lettem volna vele azaz semmi örök élmènyem nincs roluk. Annyiban voltak jok hogy amikor arrol beszélgettek kesöbb az osztálytàrsak akkor legalàbb képben voltam.

2019. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az osztálytársak kreténsége.
2019. okt. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Màr akkor is nagyon durvàn asszociàlis, szorongó típus voltam. Nem bírtam volna ki ilyen egy hetes kiràndulàsukat. Még 1 naposat is nehezen, mindig rosszul voltam a buszon. Ennek ellenére mindig kényszeríteni akartak hogy menjek. Fenyegettek hogy nem megyek ez lesz meg az lesz. Még a tanàr is. Végül a hosszabbakra sose mentem, kimentünk orvoshoz az adott igazolàst. De így utólag visszagondolva az az egész iskola egy hulladék volt, és most is az.
2019. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Rémes osztályközösség.
2019. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az volt az oka, hogy középiskolában nem is voltak osztályszintű programok. Az osztályfőnök lepattintotta magáról azzal, hogy szervezzük meg magunknak ha akatunk menni valahova, mi meg nem is próbálkoztunk. Mondanom se kell, igazi közösség sem alakult ki így.
2019. okt. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szintén a szörnyű osztályközösség, elviselhetetlen emberek miatt. Hű, de sokszor megkaptam az anctiszoc jelzőt, mikor nagyon is társasági ember voltam, vagyok is a mai napig, csak normális közösségben. Bőven elég volt az a napi 7-8 óra, mindig-mindenféle velük való program elől menekültem, a minimumom kívül egyetlen percet sem töltöttem velük.
2019. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem volt pénzünk...anyám küldött volna, de tudtam hogy alig van pénzünk, 2 munkahelyen dolgozott így inkább nem mentem. Bűntudatom lett volna.

Amúgy sem voltam jó viszonyban az osztálytársaimmal, tehát nem is nagyon szerettem volna több időt velük tölteni.. Tehát nem is bánom.

2019. okt. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!