Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Meleg/bi fiatal fiúk/lányok,...

Meleg/bi fiatal fiúk/lányok, ki ismerkedne egy bi lánnyal?

Figyelt kérdés
16 és bi lány vagyok. Nem annyira vagyok a netes ismerkedés híve, de most semmi lehetőség nincs arra hogy új barátokat találjak, ezért gondoltam írok ide, hátha összejön valami, csak barátkozásra gondoltam. Sajnos senki lmbtq tag nincs az ismeretségi körömben, és elég rossz, mert nem beszélhetek meg velük mindent. Kecskemét környéki vagyok, így jobb lenne szintén környékivel ismerkedni, hogy esetleg később élőben is tudjuk tartani a kapcsolatot. Akinek van kedve velem beszélgetni, írjon nyugodtan. Ha gondoljátok írhattok insta neveket, és átmehetünk oda is beszélgetni.

2021. márc. 13. 18:55
 1/2 anonim válasza:
Mit szeretnél te meleg/bi fiúktól? :D
2021. márc. 13. 19:22
 2/2 anonim válasza:
Egy cipőben járunk, ha gondolod írhatsz, nekem is jól jönne valaki akivel tudok beszélgetni :)
2022. márc. 14. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!