Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Látta valaki azt a filmet...

Látta valaki azt a filmet amikor egy csapat fiatal hajòkázni indul és útközben meg ismerkednek egy szőke hajú lánnyal akit magukkal visznek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

És mindenki ki ugrik a hajóból úszni aztán egy csaj marad a hajón de ő terhes és rosszul lesz aztán ki esik a hajòbòl és ugye a létra fent maradt. E miatt nem tudnak vissza mászni a hajóra.. sok próbálkozás meg hal egy lány mert neg csípte egy medúza aztán a lány akit fel szedtek útközben az megöli magát mert szerelmes volt abba a lányba akit a medúza csìpett meg.

Aztán jön egy csónak színes Bőrű csonakkal akik segítenek nekik vissza mászni a hajóra ha ők is fel mehetnek a hajóra aztán ők is veszik át az irányítást.. pls vki

Köszönöm



2017. máj. 11. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Színes bőrű csónak az nem tudom, hogy van-e benne, mert nem láttam a filmet, de úgy rémlett, hogy olvastam már egy olyan summary-t ami hasonlít a te leírásodhoz, szal kikerestem az ahhoz tartozó filmet(link fent), nézz rá, lehet ez az.

2017. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy egy színes bőrű család csónakkal :D ez lesz az Köszönöm szépen !!
2017. máj. 11. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!