Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Angliában élő magyarok van...

Angliában élő magyarok van kedvetek barátkozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Angliában élek pár éve és szívesen ismerkednék olyanokkal akik úgyszintén itt élnek kint. 18/L

2021. márc. 21. 22:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ez az első olyan kérdés itt aminek van értelme!
2021. márc. 21. 22:21
 2/12 anonim válasza:

Attól függ melyik részén élsz?


Ha jól gondolom nem Penzance közelében ha nem inkább London ami innen 6 órás út jó esetben.

2021. márc. 21. 22:37
 3/12 anonim válasza:
Én eléggé elszigetelődtem mindenkitől a járvány miatt. Jó lenne ha összefutnánk néhányan. Én londoni vagyok.
2021. márc. 21. 22:41
 4/12 anonim válasza:

#3 Akkor én ki is estem,de nektek sok sikert.


2-es voltam.

2021. márc. 21. 22:44
 5/12 anonim válasza:

En ugy tudom hogy az angliai magyarok nem szeretik egymast mert mindig van aki kihasznalja a masikat. Az ismerosaim akik kint vannak azok is csak olyanokkal baratkoznak akikkel egy varosbol mentek ki es sokszor elotte is ismertek egymast.

Nekem mindig azt mondtak hogy kulfoldon nem szabad kinti magyarokkal baratkozni. Legalabbis Europaban ezt mondjak.

2021. márc. 21. 22:56
 6/12 anonim válasza:
Én Ausztriába akarok kint dolgozni/élni, ha valaki még akar, vagy esetleg már ott él kint. Netalán a vendéglátásban dolgozik és korombeli az legyen szíves dobjon egy üzit!:) 17/f.
2021. márc. 21. 23:06
 7/12 A kérdező kommentje:
#5 teljesen igazad van, aki kijön ide megtapasztalja ezt szóval ezt én is tudom..viszont nem szeretnék kihasználni senkit, csupán barátkoznék:) én Manchesterben élek x
2021. márc. 21. 23:17
 8/12 anonim válasza:

Én meg Man-Sziget Douglas,majd integetek kérdező a túloldalról.

Ha vége a covidnak nyáron mindenkit meglátogatok.

1.Manchester.

2.London.

3.Penzance.

Aztán ti is el jöhettek hozzám,valaki benne van? 🙂

2021. márc. 22. 10:43
 9/12 anonim válasza:
Sziasztok, Én ugyan Hollandiában élek, 20 éves lány vagyok. Én is elmagányosodtam, nem ismerek itt sok embert, ezért csináltam egy discord szervert, ahol lehet barátkozni. Ha érdekel bárkit, nyugodtan írjon. :)
2021. márc. 23. 07:59
 10/12 anonim válasza:

Én Londonban tanulok, szóval a tanév végéig kinn vagyok. Szívesen barátkoznék akárkivel ki arrafele él mert a covid miatt szinte lehetetlen bekerülni most normális módon akármilyen közösségbe.


21/L

2021. márc. 23. 12:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!