Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki, akinek viszonylag...

Valaki, akinek viszonylag friss vesztesége van? (Akár elhunyt hozzátartozó, vagy ismerős/barát, akár párkapcsolati veszteség, tanulmányi/munkahelyi sikertelenség akár pillanatnyi reményvesztés az élet bármelyik területén...)

Figyelt kérdés
Beszélgetnénk néhány gondolatmenetet egymással? Bármi kialakulhat belőle.

#az élet sokoldalúsága
ápr. 25. 13:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
Írj, gmailes címet adj!
ápr. 25. 14:19
 2/11 anonim válasza:
Inkább sikertelenség és reményvesztés, ahogy írtad, de nem veszteségként fogom fel, mert ez még változhat.
ápr. 25. 15:10
 3/11 A kérdező kommentje:

Igyekszem a közeljövőben. (Hétköznap elfoglaltabb vagyok.)


Bocsánat, azt elfelejtettem megírni, hogy közepesen működő párkapcsolatom van, tehát annyira nem számítok magányosnak.

ápr. 25. 15:12
 4/11 A kérdező kommentje:

A válaszom az 1-es szövegmezőben foglaltaknak szólt.


2-es válaszra reflektálva:


Igen, én is azt gondolom, hogy nincs annyira végleges veszteség azzal, ha valami befejeződik.


Mert egy új Lehetőség veszi kezdetét. (Akár több irányú kibontakozás is.)

ápr. 25. 15:15
 5/11 anonim válasza:
Ha gondolod , írj rám. Nem friss (egy éves) de nem múlik.
ápr. 25. 15:40
 6/11 anonim válasza:

Nekem egy régebbi veszteségem van ami még néha eszembe jut, de már nincs annyira hatással rám, mint frissen.


Nem nevezném reményvesztésnek, de néha van ilyen "micro érzés", hogy még baromi sokat kell dolgozzak valamin. Nem kilátástalan a dolog, csak sok munka és sok idő.

ápr. 25. 16:10
 7/11 anonim válasza:

Pár közeli rokon,ismerős már sajnos meghalt,ami keményen rántotta a bélyegét a lelkiállapotomra.

Szintén kapcsolatban vagyok, de már nem fiatal. F

ápr. 25. 18:22
 8/11 anonim válasza:

10 éve halt meg a legjobb barátom, de mintha ma lenne..

nem tudom még mindig túltenni magam rajt :(

ápr. 30. 23:20
 9/11 A kérdező kommentje:

8-as válaszoló őszinte részvétem! :(


Nekem is elviselhetetlenebb lenne az életem, ha nem lennének mellettem "legjobb" barátok.


Főleg az egyik, akivel sűrű a telefonos kapcsolat és majdnem napi szintű a találkozás. Folyamatosan vigyázok rá, ahogy csak tudok.


Ismerem a gyengébb egészségi állapotát - és azt, hogy idősebb korosztály. Jobban oda kell figyelnem, mikor milyen megnyilvánulásai vannak.


(Azok segítenek leginkább, akiknek úgy halt meg hozzátartozójuk, hogy mélyebben szenvedtek utána.) Azok értenek meg igazán!

máj. 1. 06:16
 10/11 A kérdező kommentje:

Többieknek is köszönöm a választ - csak nem tudok mit hozzászólni most még.


Jöhetnek további észrevételek! Aki igényli, azzal privátban is levelezhetek!

máj. 1. 06:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!