Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy szerezzek barátokat?

Hogy szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Második évemet töltöm már egyetemen, de még mindig nem találtam olyan barátokat akik mellettem is maradnak úgymond. Jóba vagyok emberekkel, könnyen ismerkedem, párkereséssel sosem volt problémám. mostanra egyre jobban úgy érzem, hogy hiányoznak a barátok az életemből. nekem ez valahogy mindig kimaradt. voltak barátaim persze, de őket el kellett hagynom mert toxikusak voltak. szóval valami tipp hol tudnék ilyen helyzetben barátokat szerezni?


22/N



2021. márc. 26. 23:45
 1/5 anonim válasza:
23 vagyok, őszntén úgy érzemm, hogy sose lesznek barátaim, középsuliban alig volt pár, azokkal beszélgetek, de azok is csak ilyen irogatósnak maradtak meg, és azóta se tudtam barátkozni senkivel. És még kevesebb lett, mint neked mert néhány az évek alatt eléggé ellenszenves lett. Szóval átérzem, ha gondolod szívesen beszélek veled, de pasi vagyok nem tudom mennyire zavar
2021. márc. 26. 23:51
 2/5 anonim válasza:
En 22 éves vagyok, srác, szintén egyetemista. Én nagyon szívesen barátkozom bárkivel :)
2021. márc. 27. 07:10
 3/5 anonim válasza:

Második szakomat végzem egyetemen (az elsőt otthagytam).

Az első kis létszámú képzés volt, 80an kezdtünk majd második félévre 25en maradtunk, nagyon könnyű volt barátokat szerezni, mindenki ismert mindenkit.

Most a második képzésem, amit remélhetőleg most nyáron befejezek, 800 fős évfolyamon, lehetetlen bárkit megismerni. Maradtunk 3-400an 20 gyakorlati időpont/tárgy. Egy félévben nem találkoznék 2x ugyanazzal az emberrel (ha offline oktatás lenne).

Így járvány alatt szinte sehol, max interneten. Ha vége, könyvtár, közösségi tér a karon ahol tanulsz, tesi kurzus (nálunk kötelező és mivel kevesen szeretik ha valamit erőltetnek így megvan a közös téma).

Párkereséssel ha nem volt gondod, ez mit takar? Most van párod akit úgymond “te szólítottál le”? Ugyan ez a barátkozásnál is működik, ha szerelmi rész kimarad. Kezdeményezel egy beszélgetést, ha továbbra is szimpatikus akkor barátság (szerelem helyett), ha nem akkor nem kell vele többet beszélni.

2021. márc. 27. 08:24
 4/5 anonim válasza:
Aki akar nekem írhat, bár én leginkább csak levelezek.
2021. márc. 27. 09:23
 5/5 anonim válasza:
17 éves fiú vagyok és szívesen barátkozom bárkivel 16 és 25 között!
2021. márc. 27. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!