Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol es hogyan szerezzek...

Hol es hogyan szerezzek baratokat?

Figyelt kérdés
Nemvagyok bulizos tipus csak egy ket baratom van de szeretnek tobbet h legyen egy nagyobb barati korom akikkel lehet kertipartikat tartanj meg jolerezni magam. Hogyan kell es holnerdemes ilyen baratokat szerezni? Lehet furan fogalmaztam de remelm tudtok segiteni :) 19/L

2020. aug. 5. 23:13
 1/5 anonim válasza:
Beszélgess emberekkel bárhol, bármiről, aztán kialakul.
2020. aug. 5. 23:18
 2/5 anonim válasza:
Beszélgess, nyilj ki, mindenféle emberrel. Tudatosan sokfélével, hogy ne zárd be magad egy típus társaságába buborékba
2020. aug. 6. 13:30
 3/5 anonim válasza:

1.Ismerd meg önmagad!

2.Barátkozz!

Mennyod oda emberekhez és kezdeményezz beszélgetést! Ne félj attól hogy visszautasitanak!

Egy jó mód a barátkozásra az ismerősököm keresztüli beszélgetés!

Ha egy ismerősöd beszélget valakivel menny oda és kérdezz rá hogy mi a helyzet? Miről beszéltek? Stb

Minél hamarabb figyelj fel az új emberre és mutatkozz be neki!

Ha kellemetlen akkor álj tovább egy idokkal! A lényeg hogy már látásból ismerni fog és a jövőven beszélgetésbe elegyedhettek!

Ha pedig jól sikerül akkor próbálj meg hozzáadni valamit a beszélgetéshez. Ha nincs ötlet akkor kérdezd meg hogy honnan ismerik egymást!


Ha nincs barátod akkor menj ell közösségekbe pl konditerem,szórakozóhely stb.. azt itt lévő emberek hasonló érdeklődési körrer rendelkeznek mint te!

Kérdezősködj! Pl.Mikor fog fellépni az előadót? Stb.. helyzet függő!

Beszélj random emberekkel! Pl buszon,étterembe (nekem is az a kedvencem!) Stb... szokd meg az idegenekkel való beszédet!

Alap komunikációs követelmények:

Tudj szemkontaktust tartani!

Légy magabiztos! (Kézfogás)

Ne vágj bele a másik mondandójába!

Legyen nyitott a testbeszéded!

Légy képes történeteket mesélni,meggallgatni a másikat!


Lehetőleg ne bombázd kérdésekkel!

Először te mesélj valamit aztán kérdez!

Kérdezz vissza/kérdezd meg a nevét!

Hívjd ell valahova!

2020. aug. 6. 22:01
 4/5 anonim válasza:

Itt is lehet baratkozni. En mar tobb olyan emberrel is talalkoztam eloben, akikkel eleinte csak itt leveleztunk :)


F24

2020. aug. 6. 22:24
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is beszélgess emberekkel vegyél részt prógramokban stb
2020. aug. 14. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!