Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan szerezzek így barátokat?

Hogyan szerezzek így barátokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok, idén másik suliban kezdtem meg az évet(10.-et), mert elköltöztünk elég messze(Szombathelyről-Debrecenbe), mivel az apukámnak nagyon jó állást ajánlottak. Nagyon szerettem Szombathelyen élni mivel rengeteg barátom volt ott, az osztályomat imádtam, az évfolyamomat szintén, a felsőbbévesekkel is jóban voltam. Most, hogy elköltöztünk a barátaimmal online meg mindig tartom a kapcsolatot, de az nem ugyan olyan persze, mint személyesen minden nap találkozni. Az új osztályom "fura", nem igazán érzem őket magamhoz közelinek, a suliban sem igazán találom a helyem, persze minden nap beszélgetek, ismerkedés, de csak olyan felszínes dolgokról beszélgetünk pl.: Fuu, nehéz volt a doga! Ja, pedig tanultam! Szerinted kövi órán feleltet? Remélem nem....

meg ehez hasonlók. Olyan érzésem van mint aki egyedül van. A suliban olyan elveszettnek érzem magam, ez engem annyira bánt. Van egy lány aki mindig próbál közeledni hozzám, de állandóan az aktuális pasiairól beszél és engem ez olyan szinten ahogy ő űzi nem érdekel, van három lány akikkel a szünetekben beszélgetni szoktam, de őket is olyan másnak érzem, olyan feszéllyezve érzem magam a társaságukban. A fiúkat is csak a piálás érdekli, nomulnak rám ezerrel, de olyan kínos helyzetbe hozva kategória, vagy olyan karótnyeltek, van két animés csaj is, de engem ez szintén nem érdekel...stb. Nincsenek itt olyan "igazi" barátaim. Úgy utálok itt élni, Szombathelyen minden nagyon jó volt. Hogy szerezhetnék itt is(pl.:suliban barátokat)? A válaszokat örök hálám;)


16/l


2020. nov. 2. 15:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
Legyél magabiztos, beszélj az ottani emberekkel
2020. nov. 2. 15:43
 2/11 anonim válasza:
Tartsd a kapcsolatot a régiekkel és időnként találkozzatok. Egy igazi barátságot nem kezd ki a távolság. Régen is megoldották postai levéllel, ma már sokkal könnyebb.
2020. nov. 2. 16:03
 3/11 anonim válasza:

Kolisnak lenni nem opció a régi susuban?

Esetleg évfolyamról nem tudsz számodra érdekes embereket találni?

2020. nov. 2. 18:02
 4/11 anonim válasza:
Én is azt tudnám mondani mint az előttem lévő, ha nincs lehetőséged kolisnak lenni akkor próbálj meg évfolyamtársakkal, esetleg felsőbb osztályokba járókkal barátkozni, vagy a kilencedikesekkel:)
2020. nov. 2. 21:06
 5/11 AbysmalChaos válasza:
Azt leírtad hogy mi nem jön be, de azt nem hogy mi érdekel. így nehéz ismerkedni, utálod a piát,pasizást,animéket, de akkor mit szeretsz?
2020. nov. 2. 23:36
 6/11 anonim válasza:
Ott kellett volna maradj, kollégium vagy albérlet. Apád meg ingázzon ha ennyire jól megfizetik. Garantált a depresszió, és csak a szerencsén múlik ha nem hat ki a teljes életedre ez!
2020. nov. 7. 13:58
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! A koli kérdés most eléggé foglalkoztat, még nem beszéltem erről velük, de szerintem eléggé esedékes. A egy szóval nem mondtam, hogy utálom a piát, a buliban én sem vizet iszok:) persze mértékkel. Csak szerintem picit gáz ha valakinek az jó téma, hogy:

Fuu, tökre szétcsúsztam az este, nem tudtam járni se, anyám jött értem, erre még őt is telibe hánytam.

Na ma is kell egy ilyen este, megdöntjük a rekordot, úgy szét akarom csapni magam az este, hogy még holnap se tudjam, hogy hol vagyok.


A pasizást sem utálom, érdekelnek a fiúk, mint a legtöbb korom beli lányt, barátom is volt már kettő, de ahogy írtam, idézem:,,Van egy lány aki mindig próbál közeledni hozzám, de állandóan az aktuális pasiairól beszél és engem ez olyan szinten ahogy ő űzi nem érdekel"

Az ahogy ő űzit úgy értettem, hogy 3 naponta váltja a "pasiait"(már ha nem kettő van neki egyszerre;)) egy-két egyéjszakás kaland után meg sír, hogy: Jaj, nem is jött be a srácnak, csak arra kellett neki, me,

, azt hallotta xy-nnak jól pörög a nyelve,

szerintem összejöjjön-e ezzel meg azzal, csak mert 24 cm-mel nyaralni éppen fel magát...stb

Kedves meg minden, de nem akarom, hogy miatta pl. megbéjjegezzenek, bár az még nem is érdekelne, de semmiről nem lehet beszélni a fent említett témában kívül.

Az animét speciál eltaláltad, utálom,(bár figyelj, én szebben fogalmazok: nem preferálom) de nem érdekel ha valaki szereti, attól még lehet nagyon jófej az illető, a fennt említett hölgyemények ezt nem így gondolják az ellenkező esetben, aki nemszereti, annak nincs izlése, meg eléggé zárkózottak, én pedig nem tartom magam egy sarokbangubbasztószürkekisegérnek. Úgy hogy csak ennyi, hogy tisztázzuk kedves válaszoló;)) Amgy a mit szeretsz kérdésre hosszú lenne válaszolnom úgyhogy az mondanám, hogy nagyon nyitott, társasági ember vagyok, meg persze nyitott is, tehát rengeteg mindent szeretek. Na csak ennyi emberek, mégegyszer köszi a válaszokat, béke

2020. nov. 11. 12:52
 8/11 A kérdező kommentje:
Huha, bocsi, autocorrect odavág:D
2020. nov. 11. 12:55
 9/11 anonim válasza:
na végül bejött a koli?
2021. nov. 7. 11:35
 10/11 A kérdező kommentje:
Végül maradtam, és szerintem itt is megtaláltam a helyem. Szereztem új barátokat, igaz a régiekkel is néha találkozom. Rosszabb napjaimban még visszasírom a régi sulim, de szerencsére megszerettem az új helyet is. Igaz kellett egy kis idő, hogy feloldódjak.
2021. dec. 3. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!