Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ismerkedne,barátkozna velem...

Ismerkedne,barátkozna velem +150 kg-os extra molett középkorú nő?

Figyelt kérdés
Sportos,molettrajongó férfi vagyok.

2021. márc. 28. 11:03
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
150kg nem molett, hanem dagadt. És mi az, hogy +150kg? Valami matek feladvány? Nem úgy gondolod, hogy 150+? Ha ilyet keresel, akkor gondolom a pénzére hajtasz, mert túl sokáig nem fog élni aki 150kg-nál dagadtabb.
2021. márc. 28. 11:29
 2/36 A kérdező kommentje:

Nem hajtok senkinek a pénzére,az ilyen testalkatú nők tetszenek.

Ledagattozni egy nőt nem túl udvarias dolog.

2021. márc. 28. 11:39
 3/36 anonim válasza:
Udvarias vagy sem, egy 160-200kg-os ember, mindegy milyen nemű, nem molett, nem kövér, hanem dagadt - hacsak nem 2,5 méter magas és csupa izom.
2021. márc. 28. 11:46
 4/36 anonim válasza:
A dagadt is enyhe kifejezés, én súlyosan elhízottnak mondanám.
2021. márc. 28. 12:32
 5/36 anonim válasza:
Ha meg kiírja hogy dagadt nőkkel szeretne ismerkedni akkor meg minden nő besértődik hogy mi az hogy dagadt, hogy lehet ilyet egyáltalán leírni? Elég szar helyzet ez. Ha egy fickó leírja hogy milyen külsejű nőt szeretne maga mellé társnak akkor egyből minden nő azt gondolja hogy az illető egy sekélyes fasz aki csak a külsőségekre megy és csak a szexre hajt.Pedig az az igazság hogy fontos a külső. Minek egy olyan nővel összejönni akire nem áll föl a faszunk? Mindenki mást tart izgatónak, kérdező a nagy testre indul be, én a nagy, kissé lógós csöcsökre, valakinek meg a pici alig cici tetszik. Mások seggmániásak stb. Ezután jöhetnek a belső tulajdonságok, egyéniség, jellem, életszemlélet, közös érdeklődés, közös célok. De a közös jövőt szerintem mindenki egy olyan ember mellett képzeli el akire jó ránézni a nap minden percében, akivel egy egymásra nézés is elég ahhoz hogy jól induljon a nap.
2021. márc. 28. 12:38
 6/36 anonim válasza:

5. "Ha egy fickó leírja hogy milyen külsejű nőt szeretne maga mellé társnak akkor egyből minden nő azt gondolja hogy az illető egy sekélyes fasz aki csak a külsőségekre megy"

Nem tudom ez hogy jön ide. Itt a kérdező felháborodott, hogy dagadtnak nevezi valaki a 150kg feletti nőket, ennyi volt az egyetlen egyet nem értés. Ha valak erre bukik, "egészségére". Én nem ismerkednék 70kg feletti nőkkel, de nem érdekel ha valaki a 150 felettiekre bukik, csak megállapítottam, hogy ebben az esetben a "molett" felesleges udvariaskodás. Ha egy 160kilós nő azt gondolja magáról, hogy ő csak molett, akkor menjen pszichológushoz.

2021. márc. 28. 12:52
 7/36 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki súlyt,mert így egyértelmű,hogy milyen testalkatú nővel szeretnék ismerkedni.A telt,duci,molett,kövér kifejezések alatt mindenki mást ért.
2021. márc. 28. 13:09
 8/36 anonim válasza:
Kérdező, azzal nincs is gond, de azt is odaírtad, hogy "molett"... Elég lett volna a súly.
2021. márc. 28. 13:27
 9/36 anonim válasza:

Testtömegindex (kg/m²) Testsúlyosztályozás

< 16 súlyos soványság

16 – 16,99 mérsékelt soványság

17 – 18,49 enyhe soványság

18,5 – 24,99 normális testsúly

25 – 29,99 túlsúlyos

30 – 34,99 I. fokú elhízás

35 – 39,99 II. fokú elhízás

≥ 40 III. fokú (súlyos) elhízás


Ha 150 kg és 225+ cm, akkor túlsúlyos. Minden más magasságnál már elhízott.

2021. márc. 28. 13:46
 10/36 anonim válasza:

5

Persze, tök igazad van! Csak elég nehéz megérteni, hogy a nagyon kövér miért lehet vonzó, hiszen kb. ugyanolyan egészségtelen, mintha valaki 35 kiló alatti nőt keresne partnernek. Bár biztos ilyen is van, de nem láttam még itt.

2021. márc. 28. 14:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!