Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ismerkedne,barátkozna velem...

Ismerkedne,barátkozna velem +150 kg-os extra molett középkorú nő?

Figyelt kérdés
Sportos,molettrajongó férfi vagyok.

2021. márc. 28. 11:03
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:

"vicces, hogy hány konditermes ferfi kedveli a 100 kg feletti konditerem nelkuli csajokat" Szuper, hogy neked milyen sok statisztikád van ilyen témában!

Hagylak is, az jó, hogy kövéren vagy dagadtan is elégedett vagy magaddal. Az már más kérdés, hogy így mennyire könneyn találsz magadnak párt, de ez magánügy és nem is érdekel. Nem is tudom hogy jutottunk el egy "a 150+ kg nem molett, hanem dagadt"-tól ideáig.

További jó statisztika készítést.

2021. márc. 28. 20:34
 32/36 anonim válasza:

Jaaaaa, és

mennyire kívánatos - lehet, hogy az,

mennyire kívánós - semmenyire.

Abban a sorozatban, amit néztem, az kövér nők NEM szexeltek a párjukkal, a nagyon kövéreknek meg nem volt párjuk.

2021. márc. 28. 20:37
 33/36 anonim válasza:

Nagyszerű, hogy zavar, hogy nem tetszik nekem hogy szánalmasnak és leszólni valónak gondolod a 150+os nőket. És vitatkozni mertem.

Amúgy ha csak azt írom, hogy senkit nem kell minősíteni vagy negatív jelzőkkel ellatni, akkor is lejátszod ezt az egészségpropagandába burkolt felesleges közjátékot.

Merthogy a "dagadt" szó negativ, pejorativ ertelmu és erősen leszóló. A "betegesen elhizott" jelző ellen mit is mondhattam volna? Ez mar tenyleg betegség. Ne engem okolj a vitáért. Rosszindulatú voltál.

2021. márc. 28. 20:47
 34/36 anonim válasza:
Visszanéztem ide, hát jó kis vita alakult ki ebből a társkeresési felhívásból. #5 vagyok. Igazából mindenkinek megvan a maga igazsága. Azzal hogy a 150 kilós testsúly egészségtelen azt hiszem hogy nem lehet vitatkozni.Ha pedig valakit szeret az ember akkor nehéz lehet azzal a tudattal élni hogy a szeretett nő tönkreteszi az egészségét. Ez a súly már nagy mértékben rontja az életminőséget,behatárolja a közös programokat, a nő sokak szemében céltábla lesz a teste miatt, a sok bántás pedig kihat az egész személyiségére is. Nem tudom hogy belegondolt-e mindebbe a kérdező, vagy számára a fizikai vonzalom, a fétisszerű vonzódás a nagy testhez felülír minden ésszerűséget, de az biztos hogy nem lehet könnyű egy ilyen extrém túlsúlyos nő élete és nem lehet könnyű a párjának sem lenni. Viszont továbbra is azt mondom, hogy fizikai vonzalom nélkül nincs értelme a férfi-nő párapcsolatnak, és igen, ebben az esetben fel kell vállalni a vágyainkat, legyenek azok bármilyenek is, mert enélkül nem lehetünk igazán boldogok.És ha ezek a vágyak nincsenek összhangban az aktuális divattal, azzal sem szabad törődni, ne mások megítélése határozza meg a párválasztási döntéseinket. Összefeküdhet két ember igazi vágy nélkül is, de hol van ez az üres maszatolás ahhoz a szeretkezéshez képest amiben valódi szenvedély, összhang és működő kémia van férfi és nő között. Mint már írtam korábban, minden férfit más indít be. Engem vizuálisan a méretes,súlyuknál fogva lógósabb mellek, nagy bimbóudvar látványa. Ha a nagy mellek mellé egy méretesebb popsi is jár, némi plusz kilókkal itt-ott, hát istenem, ettől számomra nem lesz kevésbé vonzó egy nő. Volt már 85 kilós partnerem is, ő kövérnek látta magát a tükörben, számomra egyszerűen csak gyönyörű volt a maga természetességében.Vannak (elég nagy fa$zfej) fickók akik ha meglátnak egy kis kezdődő hurkát a párjuk hasán már elejtenek néhány megjegyzést a fogyókúráról. Nekik már egy 65 kilós nő is kövérnek számít. Ők azok akik a hibákat előbb észreveszik a nők testén mint a szépséget. Na ők szerintem recskázzanak inkább agyonretusált instacsajok fotóira, az való nekik,a nőket meg hagyják meg azoknak a férfiaknak akik tudják értékelni a nőiességet. Kérdező neked sok szerencsét kívánok. Szerintem próbálj meg a való életben ismerkedni, mert két ember között a személyes találkozásnál pattanhat ki az a bizonyos szikra ami begyújthatja a szerelem lángját. Vagy ha nem vagy könnyen szerelembe eső típus akkor csak barátkozz először és a lelki összhang, a közös dolgok utat nyithatnak a továbbiak felé.
2021. márc. 28. 22:04
 35/36 anonim válasza:

"(elég nagy fa$zfej)". Hmmm... szóval mert neked a 85kg tetszik, ezért akinek a hurka már nem teszik, az fa$zfej.

"Ők azok akik a hibákat előbb észreveszik a nők testén mint a szépséget." És másban is leszólod őket, mert neked személy szerint a molettség nem hiba.

"a nőket meg hagyják meg azoknak a férfiaknak akik tudják értékelni a nőiességet" csak mert neked a kövérebb, testesebb nők tetszenek, aki a vékony, az már nem is nőies.

Ízlésekről felesleges vitatkozni. Én se azt tettem amikor azt írtam, hogy a 150 kilóra azt mondani, hogy molett, felesleges hazugság. Nem kritizáltam, hogy miért tetszenek a kérdezőnek a dagadtak, hanem azt, hogy molettnek hívja a 150kilónál is nehezebb nőket. Az, hogy kinek mi tetszik, mindenkinek a magánügye és aki más ízlését kritizálja, az egy bunkó.

Persze most majd jön, hogy megsértődtem, mert nekem az "agyonretusált instacsajok" tetszenek. Egyrészt egy ismeretlen magánvéleménye miatt soha nem fogok megsértődni, másrészt egyáltalán nem tetszenek az instás műcsajok. Egyszerűen furcsállom, hogy valaki egyszer leírja azt, hogy "fel kell vállalni a vágyainkat, legyenek azok bármilyenek", másszor meg leszólja azokat, akiknek más az ízlésük, mint neki... :)

2021. márc. 28. 22:23
 36/36 anonim válasza:

35

Kábé. :)))


34

"Volt már 85 kilós partnerem is, ő kövérnek látta magát a tükörben, számomra egyszerűen csak gyönyörű volt a maga természetességében. Vannak (elég nagy fa$zfej) fickók akik ha meglátnak egy kis kezdődő hurkát a párjuk hasán már elejtenek néhány megjegyzést a fogyókúráról. Nekik már egy 65 kilós nő is kövérnek számít. Ők azok akik a hibákat előbb észreveszik a nők testén mint a szépséget."


Értelmezhetetlen. Ha kilót írtok le (ffiak), akkor mo-i női átlagmagasságra gondoljak (162 cm)? Mert én 180 cm-vel 85 kilósan kövérkés lennék, 65 kilóval normál testsúlyú.


Egyébként gondolom (talán) arra gondolsz, hogy bizonyos ffiak máris fogyókúrára fognák a barátnőjüket, ha az hízik pár kilót. Nos, ezzel nyilván nem kell egyetérteni, másrészt érthető, hogy ha vki x testalkattal ismerte meg a párját és az tetszik neki, akkor nem örül, ha y testalkatú lesz. Bár emberek vagyunk, ez nyilván megtörténhet.

2021. márc. 28. 23:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!