Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ismerkedne,barátkozna velem...

Ismerkedne,barátkozna velem +150 kg-os extra molett középkorú nő?

Figyelt kérdés
Sportos,molettrajongó férfi vagyok.

2021. márc. 28. 11:03
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:

14

Nő vagyok. :)

Soha nem mondtam és nem gondolom, hogy egy kövér(ebb) vagy molett(ebb) vagy teltkarcsú(bb) nő ne lehetne szép.

Ez a 70 kiló meg... úristen. Hány centihez 70 kiló vki?

2021. márc. 28. 20:03
 22/36 anonim válasza:

Legyen neked igazad, ha ettől megnyugszol. De hogy a fenébe jön ez a kérdés lényegéhez, amiért kiíródott? Mit adtál hozzá, hogy a barátkozás megtörténjen? Építő volt? Megérte? Amúgy a személyeskedés csak azért nem talált, mert én a kérdezőt ismerem. Nem vagyok célpont.

Viszont örülök, hogy sok olyan férfi van, aki nem mérleg alapján választ partnert. Mert egy számít, és az a kémia.

2021. márc. 28. 20:04
 23/36 anonim válasza:

Azt írtam, hogy kib.szott egészségtelen és sok a 150+ kiló. Utána lehet nézni, utána lehet olvasni, hogy milyen károsodásokat okoz. Továbbá sajnálatos módon ezek az emberek utálni szokták magukat. Két 130 kilós nőt ismertem meg pár hete/hónapja, az egyik gyűlölte magát, a másik totális képzavarban volt, hogy ő mennyire kövér.

Néztem azt a filmsorozatot, ahol túl sovány-túl kövér nőket és férfiakat párosítanak össze és Amerikába is elmennek, hogy extrém kövér emberekkel ismerkedjenek meg. Sírtak, amikor látták, hogy merre mennek, ha sokat esznek. (Nem tudják őket normál méretű mentőautóba tenni, a kh-ban nem tudják őket az ágyról a hordágyra tenni és fordítva... erre pedig sajnos elég gyakran van szükség.)

Szóval bocsi, ha az a kérdés, hogy "kövér nőt keresek, aki szívesen fogyna", akkor szuper.

2021. márc. 28. 20:11
 24/36 anonim válasza:

22. te hozzáadtál valamit? Nem. Vitatkozni jöttél ide velem? Igen.

"sok olyan férfi van" Ezt miből állapítottad meg? Az 1db 5ös hozzászólásból? Aki mondjuk csak annyit ír, hogy ő is külső alapján választ, azt nem, hogy a vékony/molett/dagi csajok jönnek-e be neki és ha a súly is fontos neki, akkor ő is - mint a kérdező - mérleg alapján választ.

El kell, hogy keserítselek, de egyre több nő jár fitneszterembe, sportol, mozog, pont azért, hogy fogyjon, egészséges legyen, ne legyen dagi. Szóval a statisztikádat nem tudom honnan szeded, de nem igaz, hogy sok olyan van, aki nem mérleg alapján választ.

2021. márc. 28. 20:13
 25/36 anonim válasza:

20

shorturl.at/flyAE

Nekem erre nem jön be semmi.

2021. márc. 28. 20:15
 26/36 anonim válasza:
Olyan filmsorozatból is láttam egy részt, ahol egy meglehetősen kövér nőt fogyasztottak le. Sport, mozgás, diéta. Nagyon fokozatosan, nagyon normálisan. És nagyon szuper volt látni, hogy a tök kétségbeesett, reményvesztett nőből hogyan lett magabiztosabb (és a többség véleménye szerint igenis csinosabb) nő, aki NEM UTÁLJA MAGÁT.
2021. márc. 28. 20:18
 27/36 anonim válasza:
25 tessék: [link]
2021. márc. 28. 20:20
 28/36 anonim válasza:

27

Köszönöm!

2021. márc. 28. 20:25
 29/36 anonim válasza:

Valószínű fiatal vagy még és a külsőségek nagyon fontosak számodra. A Hadházi szavaival élve: Amikor fogatlan vén majom leszel...Jövőre.. :)

Na mindegy, szóval hidd el néha "szeretettelibb" egy nő, ha hibái vannak. Pl nagy segge. Netán 100 kg felett van. És a statisztika csak egyféle, amivel férfi még nem vitatkozott: ha egy nő dugni akar, akkor dugni fog. Ha jár konditerembe, ha nem. Bármit is mond a S.Norbi. Persze ez sajnos a férfiakra nem igaz, de ott se a konditerem, hanem egészen más számít. De aki rájött már, annak kár mondani, aki meg nem, annak is.

:) a vicces, hogy hány konditermes ferfi kedveli a 100 kg feletti konditerem nelkuli csajokat. Na ott kit szólsz le?

2021. márc. 28. 20:26
 30/36 anonim válasza:

Jaj de k.rva okosnak tetszik lenni. Csak éppen semmit, de semmit nem fogsz fel abból, amit mondunk.

Akkor tagoltan, hátha sikerül!

1. egészségtelen

2. utálja magát.


Innentől kezdve gerjedjenek rá a férfiak, szexeljen, amennyit "kíván". Ez már sajnos rég nem róla szól. :(((


73 kiló (a centit nem írom le, mert ugye nem számít), közel félszáz éves matuzsálemi nő

2021. márc. 28. 20:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!