Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » ISTJ személyiségű emberek,...

ISTJ személyiségű emberek, lenne kedvetek barátkozni? Nem Magyarországon élek, remélem ez nem baj 🤗19L

Figyelt kérdés

Szeretem az állatokat, a macskákat nagyon.

Imádom a horrorfilmeket,thriller, krimi, de a tobbi műfajt is kedvelem. Kedvenc filmjeim Bárányok hallgatnak, A Ház ami Jack épített, Fehér Éjszakák.

Érdekel a sorozatgyilkosok gondolkodásmódja, lelkivilága, a kriminálpszichológia is.

Szeretem az animéket is.

Szoktam jelmezeket, cosplayt tervezni, illetve hozzájuk kelléket is, fegyvereket, kiegészítőket.

Igazából ISTJ személyiségem van, de emellett azért szeretek bulizni meg inni is, i mean alkoholista vagyok, szoval jo lenne valaki alkesz testvérlélek xD ezért nyugodtan el lehet ítélni és mocskolni🤭

Sajnos sokszor agresszív, indulatos, és idegbeteg is vagyok, illetve van némi istenkomplexusom, vagy talán nárcizmus, kissé önimádó és egoista vagyok 🤣Gyorsan fel lehet bosszantani xD És olyankor egy duzzogó pukkancs leszek. Lényegében két személyiségem van, amik gyakorlatilag teljesen ellentétesek 😂

Ismerkedni nem szeretnék, nem keresek kapcsolatot, csak barátkozni szeretnék.

Remélem mindenkit kellőképpen elijesztettem 🤣

Társaságomban élvezhetsz egy 165 cm törpe, agresszív erőszakos mini Pitbullt 🤗



ápr. 28. 18:03
1 2
 1/17 Nagy Krisztina 3 válasza:
Szia ha gondolod írj privát ba és barátkozhatunk
ápr. 28. 18:07
 2/17 A kérdező kommentje:
Írtam
ápr. 28. 18:08
 3/17 anonim válasza:
oszt mi az az istj
ápr. 28. 18:19
 4/17 anonim válasza:

Én ugyan ISTJ vagyok, de csöppet sem tűnsz vonzónak semmilyen ismerkedési szempontból.

Bocs.

38/F

ápr. 28. 18:21
 5/17 A kérdező kommentje:
Logisztikus személyiséget jelent, amúgy keress rá, Google a barátod bővebben.
ápr. 28. 18:22
 6/17 A kérdező kommentje:
4-es semmi baj 😅 Gondoltam, mivel eléggé eltérőek vagyunk korban. Én még inkább szeretném megélni a fiatalságomat, meghát igen, eléggé kettős személyiség vagyok, ami irritáló lehet sokmindenki számára
ápr. 28. 18:23
 7/17 anonim válasza:

"eléggé kettős személyiség vagyok"


nekem több is van mint 2 én nyertem

ápr. 28. 18:24
 8/17 VadApuci válasza:
szia.elég sok mindenben hasonlítunk..pl filmek terén..a sorozatgyilkosok felé mutatott érdeklődés..az önimádat,egoizmus.viszont idősebb vagyok,mint te,ha ez nem riaszt el,akkor írhatsz ;)
ápr. 28. 18:27
 9/17 anonim válasza:
Skrizofén vagy?
ápr. 28. 18:47
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok, csak így eléggé ellentétes és kettős ember vagyok. Két lábon járó ellentmondás. Lényegében attól függ, melyik emberekkel vagyok korulvéve, és melyik mutatkozik meg. Család, barátok, vagy egyéb. Ki melyik oldalamat hozza elő, a kedves, gyengéd vagy agresszív és erőszakos. Tesóimmal nyilván gyengéd vagyok, veluk szemben soha nem tudnék indulatos lenni. Emberfüggő, meg szituáció fuggo, mikor milyem vagyok.
ápr. 28. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!