Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Debrecen környékéről valakinek...

Debrecen környékéről valakinek lenne kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, Debrecenben élek, és kifejezetten csak barátkozni szeretnék, mert nagyon egyedül vagyok itt.


Szívesen beszélgetnék/barátkoznék olyan emberekkel, akik szeretik kifejteni a véleményüket, szívesen beszélnek arról, ami érdekli őket. Bár nem értek túl sok mindenhez, de ettől függetlenül szinte minden érdekel.Szeretek kimozdulni otthonról, programokat csinálni, így ha valaki ilyesmiben is partner lenne, annak örülnék.


Azt is meg kell említenem, hogy nem vagyok sem szép, sem modell alkat, enyhén szólva sem, mert eddig azt tapasztaltam, hogy az itteni beszélgetések,barátkozások akkor fagynak be, amikor ez kiderül.


Ezektől függetlenül/ezekkel együtt van itt olyan, aki szívesen beszélgetne a saját korosztályomban lehetőleg a környéken?


2021. márc. 30. 23:51
 1/5 anonim válasza:

Szia :)

Van valamilyen érdeklődési köröd? Mármint írod, hogy kb minden érdekel, de olyan van-e, ami kifejezetten? :)

2021. márc. 31. 01:26
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Ha gondolod nekem írhatsz, szívesen beszélgetek, ismerkedek. 23/F

2021. márc. 31. 09:56
 3/5 A kérdező kommentje:

Olyasmi nincs, ami kifejezetten jellemezne, vagy amibe állandó jelleggel beleásnám magam. Ha valami érdekel, annak utána olvasok addig, amíg szórakoztat, de például állandó hobbim nincs,mint a biciklizés,túrázás,csillagászat, vagy hasonlók. Szívesen olvasok, amikor olyan könyvet találok ami megragad, szívesen nézek különböző filmeket, mint bárki más. Vannak időszakok, amikor hetekig csak festek szabadidőmben, van, amikor a zenéléshez térek vissza, de egyébként a napjaim nagy részében az egészségtudomány foglalkoztat, mivel ilyen területen tanulok. Érintőlegesen a politika is érdekel, de nem vagyok elég jártas benne ahhoz, hogy megváltsam a világot, csak a felszínt kapargatom, és próbálom kialakítani a saját nézeteimet. Szóval tényleg nem tudok kiemelni semmit, ami különösen, és mindennél jobban foglalkoztatna:)


Tudom, ez nem a legelőnyösebb, de sajnos ez a helyzet.

2021. márc. 31. 22:16
 4/5 V-Balazs válasza:
Szia én itt vagyok Debrecen mellet 20 km re de rendszeresen bejárok. Ha esetleg szeretnél akkor írj 18F
2021. ápr. 4. 15:18
 5/5 anonim válasza:
biztos sokan irtak már neked azóta is
2022. dec. 17. 12:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!