Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért hívott fel egy idegen?

Miért hívott fel egy idegen?

Figyelt kérdés
Szóval snapchaten van több száz "ismerősöm" ezek közül nagyon sok amerikai. A mai nap annyit veszek észre, hogy egy csaj el kezd hívni. Mondhatni eléggé beparáztam, egy szót se váltottunk még, és 1-2 percen keresztül hívott, véletlenül se lehetett.. Amerikai volt, utána rákerestem instagramon. Már megkérdeztem tőle, hogy miért hívott, válasz még nem érkezett.. Addig is szeretnélek titeket megkérdezni, minek hívhatott? Észszerű magyarázat nem jut eszembe. Egyébként fiú vagyok, de a storyból le lehet vágni gondolom.

2021. ápr. 1. 21:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg videóhívás volt, nem is sima.
2021. ápr. 1. 21:09
 2/9 A kérdező kommentje:
Na igen, időközbe sok mindent kifelejtek a storyból, természetesen nem vettem fel.
2021. ápr. 1. 21:10
 3/9 anonim válasza:
Én innen nem tudhatom, hiszen a te ismerősöd.
2021. ápr. 1. 21:18
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, pont ez az, nem az ismerősöm. Még egyszer se írtunk, sok snapchat ismerősöm van, ez éppen Amerikai.
2021. ápr. 1. 22:01
 5/9 anonim válasza:
Nem tudom, de óriási jó ötletet adtál!
2021. ápr. 1. 23:42
 6/9 anonim válasza:
B+ ha felvetted volna tudnád
2021. ápr. 2. 05:29
 7/9 anonim válasza:
Szerintem csak unatkozott vagy esetleg unatkoztak egy ismerősével és véletlenszerűen kiválasztottak valakit akit zaklathatnának.
2021. ápr. 3. 15:02
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy valakinek helyi idő szerint 9-10kor ez lenne a prioritása :|
2021. ápr. 3. 15:05
 9/9 A kérdező kommentje:
reggel 9*
2021. ápr. 3. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!