Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Transzfiúval (ftm) beszélgetne...

Transzfiúval (ftm) beszélgetne, barátkozna valaki?

Figyelt kérdés

Huszonéves transz srác vagyok, nemrég indultam el az FTM úton és, ahogy az várható volt, sajnos teljesen magamra maradtam. Nagyon szeretnék beszélgetni valakivel aki elfogadna engem és fiúként tudna kezelni úgy is hogy tudja rólam hogy transznemű vagyok.

Párkapcsolatra még nem vagyok felkészülve, de egy barát akiben megbízhatok és akivel beszélgethetek hosszabb távon és akivel önmagam adhatnám most nagyon sokat jelentene nekem.

Előre is hálásan köszönöm annak aki megtisztel a figyelmével.



2021. ápr. 5. 17:41
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Szia! Én szívesen beszélgetek veled ha akarod :) 31/F
2021. aug. 4. 17:16
 22/24 anonim válasza:
Én mindenféle emberrel beszéltem már. Elfogadok és tisztelek mindenkit, annak akinek/aminek érzi magát. Ha segít, nyugodtan írhatsz bármiről.
2021. aug. 15. 18:27
 23/24 anonim válasza:
Szia! Én nem-bináris transzmaszkulin vagyok, és most költözök Magyarországra. Ha még aktuális, nagyon szívesen beszélgetnék veled.
2021. aug. 26. 04:05
 24/24 anonim válasza:
Szia ha van kedved írj :) 32/f
2022. júl. 17. 12:30
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!