Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Transzfiúval (ftm) beszélgetne...

Transzfiúval (ftm) beszélgetne, barátkozna valaki?

Figyelt kérdés

Huszonéves transz srác vagyok, nemrég indultam el az FTM úton és, ahogy az várható volt, sajnos teljesen magamra maradtam. Nagyon szeretnék beszélgetni valakivel aki elfogadna engem és fiúként tudna kezelni úgy is hogy tudja rólam hogy transznemű vagyok.

Párkapcsolatra még nem vagyok felkészülve, de egy barát akiben megbízhatok és akivel beszélgethetek hosszabb távon és akivel önmagam adhatnám most nagyon sokat jelentene nekem.

Előre is hálásan köszönöm annak aki megtisztel a figyelmével.



2021. ápr. 5. 17:41
1 2 3
 1/24 anonim válasza:

Most ne haragudj kérlek, lehet én értem félre, de:

Te lányként születtél, vagy pont, hogy fiúként? (Tényleg ne haragudj)

2021. ápr. 5. 17:51
 2/24 anonim válasza:

FTM female to male.


Hol tartasz az átalakulásban?

2021. ápr. 5. 17:52
 3/24 anonim válasza:
Ohh, értem. Köszönöm :)
2021. ápr. 5. 17:54
 4/24 A kérdező kommentje:

#2 így van, female to male lányból fiú.

Sajnos még nagyon az elején tengődöm mindennek, egyelőre próbálok életvitelszerűként srácként élni, testileg még semmi beavatkozásom nem volt. :(

2021. ápr. 5. 18:09
 5/24 anonim válasza:
Nekem írhatsz egyébként, ha szeretnél beszélgetni. (En voltam az első)
2021. ápr. 5. 18:11
 6/24 anonim válasza:
Akkor még se hormon, se orvos, se semmi ilyen nem volt?
2021. ápr. 5. 18:12
 7/24 A kérdező kommentje:
Két szakvéleményem van róla hogy transznemű vagyok, amiket még a nemváltási kérelemhez csináltattam meg.
2021. ápr. 5. 18:16
 8/24 anonim válasza:
Nekem is irhatsz nyugodtan!😊
2021. ápr. 5. 19:25
 9/24 harminezer oxigén válasza:

Szia


Én a másik oldalról írok (MTF) 31 évesen, szívesen beszélgetnék veled. én már egy éve hormonon. nekem abszolút nem gond ez. ha valakivel ismerkedek akkor elsőnek az embert nézem a többi csak plusz infó.


Niki

2021. ápr. 5. 19:28
 10/24 anonim válasza:

Én szívesen beszélgetnék, de azt előre leírom, hogy számomra nem léteznek nemi szerepek (nem hiszek benne, hogy a magunkra aggatott jelzőknek kellene meghatároznia a személyiségünket), így a tradicionális nemi identitással és a transzneműséggel sem értek egyet, viszont tisztelem mások elveit és bár nem értem a nézeteid, de szívesen megismerném őket, mert mindig nyitott vagyok új dolgok tanulására.


Ha nem gáz, hogy nem értünk egyet, akkor írj privátot. :D

2021. ápr. 5. 20:40
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!