Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik alkotótársat keresnek? :)

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, akik szeretnek rajzolni, festeni, alkotni és esetleg kedvet éreznek arra, hogy beszélgessünk kicsit, ötleteket cserélgessünk.

Most kezdtem újra, hosszabb kihagyás után, minden nap készítek egy kis illusztrációt, arra gondoltam, ha valaki érez késztetést a napi kis munkák, skiccek, firkák megosztására, vagy bármire, akár csak beszélgetni, jelentkezhetne priviben.

Köszipuszi!



2021. ápr. 12. 19:06
 1/5 anonim válasza:
Nem xd
2021. ápr. 12. 19:13
 2/5 anonim válasza:

Zenével vagyok így, de inkább az aggaszt, hogy szinte csak a futó projekt tud elég inspirációt adni, tehát kb mindig nyitott vagyok arra, hogy dobjunk valamit az asztalra, csak a jelek szerint másokat valami más motivál (ha egyáltalán), mert eléggé rám marad a noszogatás, ami így kb fejem verem a falba patthelyzet. Nyilván megtaláljuk azt, akivel Chromeo jelleggel lehet kezdeni valamit, és talán úgy marad, talán még több taggal bővül a frankóság, csak ugye itt most ez nem látszik nagyon, hogy hirtelen be akarna következni. :)


Szóval mondjuk, hogy megértelek. Ha esetleg valami audiovizuális természetű gonosz terved lenne, akkor lehet, hogy érdemes lenne csacsognunk kicsit, hogy lássuk, mit mutat a kémia.

2021. ápr. 12. 20:08
 3/5 anonim válasza:
Engem érdekelne a dolog :). De napi szinten nem lenne kivitelezhető, csak alkalmanként...:/. Ha így is jó, akkor írj, szívesen eldumálnék valakivel ilyesmiről :). Egyébként rajzolni szoktam, festeni nem szeretek.
2021. ápr. 12. 20:15
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem forraltam ki a tervet tökéletesen. :D Csak valami kezdőjelenséget.
2021. ápr. 12. 21:02
 5/5 anonim válasza:
Én művészeti szakon tanulok egy egyetemen. Szívesen beszélgetnék, de nekem sem megoldhatóak a minden napos skiccek sajnos, túl sok órám van egy nap és ez végett sok beadandó. De ha gondolod akkor írj.
2021. ápr. 12. 21:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!