Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Introvertált bi férfiak...

Introvertált bi férfiak vannak errefelé beszélgetni? Főleg tapasztalatok, érzelmi világ érdekel, leginkább visszafogottabbak, nőiesebbek közül.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 22:28
 1/4 anonim válasza:
Nőies nem vagyok, de egyébként érzelmes és introvertált vagyok.
2021. ápr. 25. 07:11
 2/4 anonim válasza:
Én ilyen vagyok. Mi érdekel?
2021. ápr. 25. 15:07
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok a kérdésemre! Aki úgy érzi, írhat privátot is, kaptam egyébként, összesen kettőt, nyugodtan írhattok, mert privátban egyszerűbb beszélgetni erről. Bár itt se gond, a kérdésemnél, bár itt zárkózottabb leszek.


Egyébként azért írtam ki a kérdést, mert szerintem bi hajlamom van, de sosem voltam férfival, csak nővel eddig. A melegek szerintem kevésbé értenének meg, talán épp ezért. Bár lehetnek kivételek, melegek is írhatnak a kérdésemhez, vagy privátba, hátha megértjük egymást, és normálisan elbeszélgetünk.


Ha építő a beszélgetés.


Hm... hogy pontosan mi érdekel engem a biszex témban... Nem igazán tudnék most konkrétat írni. Sok minden. Nehéz megfogalmazni, hiszen sose voltam férfival. Azt se tudom, lefeküdnék-e férfival én mint férfi. Az biztos, hogy nagyon válogatós vagyok, ha férfiról van szó (értsd: van benyomásom érzelmileg, és szexuálisan, de tapasztalatom nincs velük).


Érzelmes / nőies férfiak közül van, aki bejövős, főleg, ha nem nyomulós, ha nem lekezelő, hanem visszafogottabb típus.


Én vegyes alkat vagyok, férfias és nőies egyszerre, illetve váltakozik is.


De elsősorban érdekelne, ki hogyan élte meg az első homoerotikus élményét. Érzelmileg, testileg.


Akik itt hozzászóltak, rám írhatnak privátban, ha úgy érzitek. Vagy lehet itt is kifejtést írnotok. A "kompatibilitásról is", ha biszex vagy, hogy miént tudod összeegyeztetni a hetero és a homo vonatkozást, például volt-e olyan, hogy egyszerre nőd és pasid is volt? Hogyan oldottad meg és hogyan viszonyultatok ehhez ti, és a résztvevő felek? Volt-e bonyodalom? Érzelmileg hogy' jött ki az egész? Előre is köszönöm a többi kultúrált választ is!

2021. ápr. 27. 01:38
 4/4 anonim válasza:
Én elég femin vagyok, és biszex is. Szóval ha van valami konkrét kérdésed, írj majd c:
2021. máj. 7. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!