Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt budapesti lányok,...

Vannak itt budapesti lányok, akik szeretnének barátkozni?

Figyelt kérdés

Én is lány vagyok, szeretnék barátnőket találni Budapesten, mivel még nem sokat voltam ott, de ez meg fog változni. A 17-21 éves korosztályt keresem főleg, de igazából bárkivel szívesen elbeszélgetek, elsősorban lányokkal. Fiúk most ne írjanak, ha lehet.

Az is fontos nekem, hogy szeressen programokat csinálni, elmenni helyekre, és ne legyen annyira félénk, igazából ennyi:D

Lehet itt, vagy privátban is keresni.



2021. máj. 10. 07:52
 1/3 anonim válasza:
A fiú barátokkal miért van bajod?
2021. máj. 10. 10:57
 2/3 anonim válasza:
Esetleg egy pár megfelel? Közös barátunk lennél, együtt mennénk programokra. Annyi, hogy mi nem iszunk alkoholt. Az nem zavar ha te igen, amíg nem vagy részeg, de ne tukmáld ránk, kérlek. Illetve elsősorban nappali, esti programokra vagyunk vevők, mert Budapest agglomerációjában élünk, 23:30-kor elmegy az utolsó busz, azt el kell érnünk, nincs éjszakai közlekedés. Ha így is rendben van, szívesen megismernénk.
2021. máj. 10. 11:26
 3/3 anonim válasza:

Én szívesen barátkozom, de nem igazán tartózkodom sokat mostanában Pesten.


18/L

2021. máj. 10. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!