Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van valaki akinek szüksége...

Van valaki akinek szüksége van támogatásra, beszélgetésre vagy csak ki akarja magából írni a problémáját?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tényleg szeretnék segíteni, akinek van valami baja nyugodtan írhat. Tényleg bármit, amiben tudok megpróbálhatok segíteni, így intereten keresztül is. Létszíves ne trollkodjatok, gúnyoldójatok mert komolyan gondolom, nagyon szeretnék segíteni.
2021. máj. 15. 19:38
1 2
 11/12 anonim válasza:
A módszerre én is kíváncsi vagyok, mert írtam neki privátot tegnap, és még nem írt vissza...
2021. máj. 16. 14:28
 12/12 anonim válasza:
Szerintem sok embernek már az is segítség, ha meghallgatják. Egy idegennek néha könnyebb megnyílni, mert nem jön veled szembe az utcán, nem szembesít vele. Én is mondtam ( írtam ) olyat, amit még a férjem sem tud. De valahol megkönnyebbültem tőle.
2021. máj. 19. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!