Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Védettségi igazolvánnyal...

Védettségi igazolvánnyal rendelkező barátokat lehetne itt szerezni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 11:56
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:

Nekem van

De nem tudom hány éves vagy és milyen nemű.

Ebben helyt adok, hogy rossz időben kint ne lehessen fagyoskodni. Meg azért nyilván jó egy mozi néha

Nyilván nem csak ezért olt valaki.

Amúgy fordított esetben nem zavarna ha valaki nem lenne oltott.

2021. máj. 22. 17:24
 22/34 anonim válasza:
Igen
2021. máj. 22. 18:37
 23/34 anonim válasza:
Igen, viszont ha nem védettségisekkel nem barátkozol az nálam kizáró ok.
2021. máj. 22. 18:41
 24/34 anonim válasza:
Bocsi de én csak azt diszkriminálom, aki diszkriminál :/
2021. máj. 22. 18:41
 25/34 anonim válasza:
Diszkriminatív pöcsökkel nem akarok barátkozni.
2021. máj. 22. 18:49
 26/34 anonim válasza:
Akik be vannak oltva, veszelyt jelentenek a nem beoltottakra ! Ez NEM vakcina hanem mesterseges korokozo !!! Azt jelenti hogy a beoltottak ugy terjeszthetik a virust, hogy ok nem ereznek semmit ! Viszont a nem beoltottakat fertozhetik !!!!
2021. máj. 25. 08:19
 27/34 anonim válasza:
És látjuk a sárkányokat is
2021. máj. 25. 13:12
 28/34 anonim válasza:

Amit a témafelvető hozott, akár még védhető is (ti. együtt menni olyan helyekre, ahol kell igazolvány).

Akik me az intelligenciához kötik az igazolványt, azok szálljanak magukba. A fiam autoimmun beteg, kezelésre vár, nem kaphat semmit. Ellenben valószínűleg túl van a fertőzésen 2x is minden komolyabb baj nélkül. Nincs igazolványa. Azért menjen vérvételre, hogy legyen plasztiklapja?

A feleségem pajzsmirigy beteg, ezen felül még van egy közvetlen ok, amiért nem kaphat oltást, de 2x átesett a ferőzésen. Egyszer igazoltan, annak a papírja lejárt. Most elment vérvételre és tele van ellenanyagra. Ő egyébként egy paraszt?

Én 2x átestem a betegségen. Az első miatti kártya lejárt. Plazmát adok, hogy más Covidosokat gyógyítsanak az ellenanyagommal. A központban kérték, hogy ha nem nagyon ragaszkodok hozzá ne oltassam magam, mert nem ismerik a hatását. Akkor én egy unintelligens rohadék vagyok?

Aki beoltatja magát az védett? Az a kollégám is, aki a 2. oltást követő 35. napon megbetegedett és kórházba került? Az aki átesett védett? Akkor én 2x vagyok védett.

Oltakozzon aki így érzi biztonságban magát én nem ítélem el, sőt igen hasznosnak tartom. De azt a retorikát használni erre, hogy védettség, meg "Védettségi igazolvány" és erre építeni kapcsolatot, vagy ebből következtetni, vagy ne adj isten ebből megitlni egy régi barátot, ismerőst, rokont nagy szűk látókörű hozzáállás. Annak is aki azért ítél el valakit mert beoltatja magát és annak is, aki azért mart a másik nem oltatja magát.

2021. máj. 27. 14:08
 29/34 anonim válasza:
Kedves utolsó/28as/!Milyen központban mondták,h ha nem ragaszkodsz hozzá,ne oltass,mert nem ismerik a hatását?Én is utálom ezt a kormányt,mint oly sokan itt,de az oltással egyet értek,mert a politikusoknál sokkal hozzá értőbbek is kihangsúlyozták ennek fontosságát,és h csak így győzhetjük le ezt a rohadék vírust!Nekem a Merkely doki és a Ruzsnyai prof hiteles és nagyon szimpi,hozzáértő emberek,nekik elhiszem,amit mondanak.Mellesleg én már márciusban megkaptam a 2.Astrát,és komolyan mondom,mintha vmi fiatalság szérumot kaptam,mert azóta tele vagyok energiával,pedig előtte is nagyon pörgős csaj voltam!Naivan azt gondoltam,ha végre beoltanak és védett leszek,újra utazhatok,de hát egyenlőre nem úgy néz ki!:(Alkoholt nem iszom,úgyh a terasznyitást pont letojom-persze örülök,h sokan így visszakapták a munkájukat!-,moziról meg tökre nem hiányzik,mert a pandémia alatt vettem1bazi nagy tvt+berendeltem HBOt,és konkrétan,ha nem kéne mindennap doliznom,egésznap el lennék otthon a4cicámmal,mert h az emberek se hiányoznak egyáltalán!
2021. máj. 27. 21:27
 30/34 anonim válasza:
Ja amúgy meg a chiptől nem kéne annyira parázni:milyen jó lesz,ha demens nyuggerként eltévedünk,de a chip alapján bemérnek és hazakísérnek a kormány emberei!:D/Én már olyan feledékeny vagyok,h ezt a kis megjegyzést is elfelejtettem csatolni az előzőhöz!:)/
2021. máj. 27. 21:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!