Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jövő héttől be lesz már végre...

Jövő héttől be lesz már végre vezetve az, hogy nem kell maszkot hordania azoknak az utcán, akik rendelkeznek védettségi igazolvánnyal?

Figyelt kérdés
2021. máj. 16. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem az lesz, hogy már senkinek sem kell az utcán viselni?
2021. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az oltatlanok hordják csak nyugodtan, ha ennyire nem tesznek a közösségért, annak is örülhetnek, hogy a teraszra be/ki vannak engedve.
2021. máj. 16. 19:49
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Bármilyen enyhítés majd csak 5 millió oltott elérése után lesz. Az pedig minden emberi számítás szerint jövő héten még nem lesz meg, majd csak utána héten. Ha a kormány másképp számolna, már kijött volna a rendelet róla, milyen új szabálymódosítások várhatóak.
2021. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 ezzel "csak" az a baj, hogy nincs az emberekre tetoválva, hogy be vannak-e oltva. A maszkhordás vagy mindenkire vonatkozik, vagy senkire, másképp nem betartatható. (nem mintha most betartatnák)
2021. máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Több rendőri ellenőrzés kell és háromszoros büntetés azoknak, akik megszegik. Sajnos én is látom, hogy tojnak az emberek erre a szabályra, ezért is szorgalmaznám a szigorú ellenőrzést és büntetést.
2021. máj. 16. 19:53
 6/13 anonim ***** válasza:
98%

Halálbüntetés,elégtétel lenne számodra ?

Én se hordóm,szarok az egészre .

2021. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%

4#-es jól mondja.

A hétvégéken olyan helyen megyek, ahol rendszeresen nem hordják az emberek, mert ők mindenfélét kitalálnak magukra, hogy ne hordják. Így én, amikor ott megyek, furán is érzem magam, hogy ezek azt gondolhatják, hogy A, beteg vagyok/voltam; B, nincs kártyám; pedig csak olyan városba megyek, ahol mindenki tudja, hogy ez még szabály, akkor miért ne hordjam már az indulásnál?

2021. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De jó lenne, ha repülne egy 50ezres csekk. Akkor felvennétek azt a maszkot. :)
2021. máj. 16. 20:03
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az lesz bevezetve, hogy aki tud helyesen írni, annak nem kell. Szóval neked kell.
2021. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Melyik szót kifogásolod?
2021. máj. 16. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!