Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A mostani helyzet miatt, ha...

A mostani helyzet miatt, ha valaki nem rendelkezik védettségi igazolvánnyal az vendégházba se mehet nyaralni? Lefoglaltuk már tavaly decemberben egy vendégházba a nyaralásunkat és nem mindenki oltotta be magát. Vendégházba is oltottak mehetnek?

Figyelt kérdés
2021. máj. 11. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
CSak védettségivel lehet ott lenni
2021. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

De és ha én most mondok valamit, aztán elmentek a vendégházba és ott meg mondják annak az ellenkezőjét, akkor mi lesz?


Miért nem azt a konkrét helyet hívod fel, ahol a foglalásod van? Az országban elég sokféleképpen értelmezik a COVID-al kapcsolatos jogszabályokat, én a harmadik hullám tetőzésének a közepén olyan szállodában is voltam itthon ahol svédasztalos reggeli volt, ami ugye a fő fő fő tiltott dolgok egyike. Ha előtte megkérdeztem volna itt a gyakorin, hogy lesz-e másnap svédasztalos reggeli a szállodában, akkor azt a választ kaptam volna, hogy nem lesz. És mégis volt.


Te is szeretnél utazni gondolom, meg a szállásadónak is az az érdeke hogy el tudj menni (ebből él ugyanis). Ne általánosságban próbálj megoldást keresni hanem a konkrét szállással a konkrét ügyről tárgyalj.

2021. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Tőlem például nem kérték el, csak megkérdezték, van-e védettségim.
2021. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kései Sirató ***** válasza:
66%

Védettségi igazolvánnyal mehetsz. Ha még soká lesz, akkor regisztrálj és oltasd be magad, úgy biztosan nem kapsz bírságot.

Ha a tulaj megengedi, hogy anélkül ott legyél és időközben kap egy ellenőrzést , őt is megbírságolják, meg téged is.

Van erre neked pénzed, meg idegrendszered?

2021. máj. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Felhívtam a helyet, védettségi nélkül nem fogadnak vendégeket!
2021. máj. 13. 11:53
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Jól mondták, mert nem is fogadhatnak. Így jártál, ha nem kell az oltás.
2021. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!