Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Normális dolog, hogy azért...

Normális dolog, hogy azért van kevés barátom, mert képtelen vagyok a felszínes beszélgetésre és 1-2 ember társaságában tudok normálisan kommunikálni, tömegben pedig nem?

Figyelt kérdés
Kapcsolat terén is ez a nehézségem, nem az a gondom, hogy hogy beszéljek a lánnyal, hanem hogy legyen lány akivel beszélek..
2021. máj. 20. 17:18
 1/5 anonim válasza:
Az én szememben normális.
2021. máj. 20. 17:24
 2/5 anonim válasza:
Szerintem is az. Én is ilyen vagyok meg én 23 vagyok de jobban el tudok beszélgetni mondjuk egy 40 évessel, mint egy korombelivel.
2021. máj. 20. 18:07
 3/5 anonim válasza:
Egy szószólónál nem normális. Átlag embernél az.
2021. máj. 20. 18:40
 4/5 anonim válasza:
Az én szememben normális, mert tök, totál ismerem a helyzetet. Más emberek meg mit szólnak, az az ő dolguk.
2021. máj. 20. 21:15
 5/5 anonim válasza:
Ne törődj velük. Legalább nem vagy álszent és kétszinű mint az emberek többsége.
2021. máj. 20. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!