Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Általános iskolai ballagás...

Általános iskolai ballagás után hogy tartsam a kapcsolatot a volt osztálytársakkal?

Figyelt kérdés

Mindenki benne van egy netes csoportban, lehet azt a csoportot megszüntetik, de nem hiszem. Azon kívül hogy tarthatnám a kapcsolatot a többséggel, úgy hogy suliba elég csendes voltam? (Mert nem mindenkivel akarok, meg van pár haverom is)

Lesznek lányok, akikkel egy suliba leszek, velük is mit csinálhatnék majd középsuliba? (Az egyiknek még tetszem/tetszettem is)

Találkozókat, bulikat nem igazán szeretnék, csak egy átlag szinten beszélgethetnénk.

Lehet ez buta kérdés, de hátha jön válasz XD



2021. jún. 15. 15:30
 1/8 anonim válasza:
Próbáld meg nyugodtan, a lehetőség adott előtted.
2021. jún. 15. 16:41
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit próbáljak meg? A beszélgetést? Ok.
2021. jún. 15. 16:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Azzal a pár lánnyal, akivel 1 suliba leszünk, talán menni fog. És a többiekkel?
2021. jún. 15. 16:50
 4/8 anonim válasza:
Érdeklődd meg, hogy mi az, ami a többieket is érdekli és tudnátok róla közösen beszélgetni.
2021. jún. 15. 16:52
 5/8 anonim válasza:
elfelejtitek egymást 20 - 30 évre, majd csak utána kezditek értékelni egymás társaságát
2021. jún. 15. 17:56
 6/8 anonim válasza:
Én amint gimis lettem kiléptem az összes áltis osztálycsoportból😂 akikkel akarok beszélni úgy is beszélek
2021. jún. 17. 22:11
 7/8 anonim válasza:
Én őszintén egy kicsit örülök, hogy sokkal hamarabb voltam iskolás, mielőtt népszerűek lettek ezek a csoportok. Hasznosak, meg minden, de én is inkább úgy vagyok, hogy aki számít, azt megtalálom privátban. Aki meg nem, az azt csinál amit akar.
2021. jún. 18. 06:40
 8/8 anonim válasza:
Messenger, ha tudod merre laknak menj oda. Vagy hívd le te, vagy a haverjaid.
2021. júl. 6. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!