Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Huszonéves, értelmes fiúval...

Huszonéves, értelmes fiúval van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nincs beszélgetőtársam egy jó ideje, és örülnék egy kellemes, gondolkodó, kedves személynek, akinek van kedve beszélgetni az életünk dolgairól. Humán tantárgyakkal szeretek foglalkozni, pszichológia, vallás (én nem vagyok vallásos), szociológia.


Szeretek ismerkedni emberekkel, általában én hallgatom meg a másikat és támogatni szoktam, amit nem bánok. Szeretem ha van témája, még ha a gondjairól is szólnak, szívesen segítek és tanulhatok a helyzetből. Aki ilyenre vágyik, az is írhat.


Par általános dolog, hogy szeretem a természetet, egyedüllétet, könyveket, tudok főzni, szeretek sportolni, sétálni, naplót írni. Biszexuális vagyok.


Nem baj, ha le fogsz lépni, mert ha nem jó velem a beszélgetés, nem akarnám hogy a másik eroltesse. Az a jó, ha megnézzük jól kijovunk e, és ha igen, akkor jó lesz.


Légyszíves írj rám, ha szeretnél.



2021. jún. 28. 17:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szia :) Amennyiben tényleg csak baráti beszélgetésről van szó és nem ismerkedésről, akkor én benne vagyok, megpróbálhatjuk. Így elsőre szimpatikusnak tűnsz. 24n
2021. jún. 28. 18:09
 2/13 anonim válasza:
Visszatartanak a hallucinációim tőled, nem írhatok. :D Ugat egy kutya az udvaron, de nincs is kutyám. Még szomszédom sincs. Utána kell jàrnom. Ég veled, cher Monsieur!
2021. jún. 29. 02:26
 3/13 A kérdező kommentje:
Oké... Ez elég fura válasz volt. :)
2021. jún. 29. 02:41
 4/13 anonim válasza:
Furasággal leplezem a lényegi mondanivalót te csodálatos. Jelentem, kutyák mindenhol, meg pókok. És most elájulok.
2021. jún. 29. 03:14
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem értem. Te csodálatos.
2021. jún. 29. 03:51
 6/13 anonim válasza:

Csaó, dumcsizhatunk.

Priviben írj, pl hogy mit sportolsz?

Szép napot

2021. jún. 29. 07:18
 7/13 anonim válasza:
Ez a kis Csaó meg nem kapta el a lényeget, úgy látom.
2021. jún. 29. 13:21
 8/13 anonim válasza:
Áhh van! De inkàbb élőben
2021. jún. 29. 23:31
 9/13 anonim válasza:
Írj nyugodtan kérdező, bár én a vallás témát utálom. (én sem vagyok vallásos) :D
2021. jún. 30. 17:08
 10/13 anonim válasza:
Szövegértés 0. :D
2021. jún. 30. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!