Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Huszonéves, értelmes fiúval...

Huszonéves, értelmes fiúval van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nincs beszélgetőtársam egy jó ideje, és örülnék egy kellemes, gondolkodó, kedves személynek, akinek van kedve beszélgetni az életünk dolgairól. Humán tantárgyakkal szeretek foglalkozni, pszichológia, vallás (én nem vagyok vallásos), szociológia.


Szeretek ismerkedni emberekkel, általában én hallgatom meg a másikat és támogatni szoktam, amit nem bánok. Szeretem ha van témája, még ha a gondjairól is szólnak, szívesen segítek és tanulhatok a helyzetből. Aki ilyenre vágyik, az is írhat.


Par általános dolog, hogy szeretem a természetet, egyedüllétet, könyveket, tudok főzni, szeretek sportolni, sétálni, naplót írni. Biszexuális vagyok.


Nem baj, ha le fogsz lépni, mert ha nem jó velem a beszélgetés, nem akarnám hogy a másik eroltesse. Az a jó, ha megnézzük jól kijovunk e, és ha igen, akkor jó lesz.


Légyszíves írj rám, ha szeretnél.



2021. jún. 28. 17:25
1 2
 11/13 anonim válasza:

Szia!

Szereted az egyedüllétet de mégis társaságot keresel?

Hm!

Nem értem.

2021. nov. 9. 10:54
 12/13 A kérdező kommentje:

Attól h szeretsz egy állapotot még nem jelenti azt, hogy a többit utálnád. Szereted a hamburgert, de mégis eszel pizzát?

Máris érthető.

2021. nov. 10. 17:18
 13/13 anonim válasza:

Attól mert szeretem a hamburgert, eszem a pizzát is!

És azért mert pizzát eszem, szeretem a hamburgert is!

Vagyis ha mimd a kettőt megeszem, attól nem biztos, hogy a másikat szeretem!

Vagy az sem biztos, hogy az elsőt jobban, és hátrányba helyezem a másodikat, vagy fordítva?

De az is lehet, hogy az eggyiket sem szeretem!

😉😉😁

2021. nov. 10. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!