Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Találjunk ki egy játékot a...

Találjunk ki egy játékot a nyárra! Ki lenne benne?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok aki szereti butaságokon törni a fejét. Itt a nyár. Sokan nem a barátaikkal töltik, sokak talán nem is tudnák. Nem mindenkinek van pénze, vagy engedheti meg magának a nyaralást. De itt a nyár! Pár idegen is tudna alkotni valamit.


De mivel én sem tudok utazgati kelletek. Bárki, aki hajlandó segíteni nekem és levelek formájában egy játékot alkotni aztán szétszórni a "nagy vilagban" az írjon! Minnél több helyről valóak vagytok. Vagy csak kreatívnak tartod magad. Szeretnél detektív sztorit írni, amiben vadidegeneket kell elnavigálnod? Vagy játszunk fantasyban? Mint egy szerepjáték csak itt a résztvevők akkor nyernek ha megtalálják a mi és egymás által elrejtett dolgokat. Vak (mi) vezet világtalant (játékosok). Ha meglesz az akap létre is hozok egy face csoportot. A moderálás végett. Ha butaságnak tartod az ötletet nem baj. Dee most leginkább építő jellegű kritika, jó tanács és olyanok válasza érdekel akik benne vannak. Csináljunk egy NAGY játekot.



2021. júl. 6. 03:54
A kérdező szavazást indított:
Csináljátok énis szívesen játszanék!
Inkább ne, senki nem lenne benne.
Hol kell jelentkezni?
33 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Kezdj el World of Warcraftozni
2021. júl. 6. 08:44
 2/22 A kérdező kommentje:
Gyerünk kicsit embereljétek meg magatokat! Csak van itt, aki benne lenne. A nem erotikus változatban is. ;)
2021. júl. 6. 10:14
 3/22 anonim válasza:

Hát, ez nagyon aranyos ötlet. :) Nekem a legjobban az tetszene, ha valamelyik városban lennének feladatok, ahol aztán találkozhatunk is egymással. Lehetne akár valami hasonló is, mint a geocaching, hogy valahova el vannak rejtve kis dobozok, amelyeket meg kell találni, vagy bármi.

24/F

2021. júl. 6. 10:18
 4/22 anonim válasza:
Arany ötlet, bár lenne rá jelentkeződ. :) nekem nem jön be az idegenekkel tali.
2021. júl. 6. 10:55
 5/22 anonim válasza:
Maga az ötlet nagyon tetszik és nagyon cuki :D De félek, hogy nem igazán lenne erre rendszeresen időm :/
2021. júl. 6. 11:13
 6/22 anonim válasza:
Én benne vagyok.
2021. júl. 6. 15:34
 7/22 A kérdező kommentje:

Az idő hiány nem gond. Alkalmi játék is kell. Még várok de már vannak ketten! Vagy utolsó ha te írtál rám priviben akkor, csak egy de valahol elkell indulni. 4-es! Lehet téged is megkereslek még! Ha magadtól nem jössz, persze.

Gyűljünk, gyűljünk.

2021. júl. 6. 15:54
 8/22 anonim válasza:

6-os vagyok.

Egyelőre érdeklődés szintjén érdekelne, de nem ígérem biztosra, hogy tényleg részt veszek. De a koncepció tényleg izgalmasnak hangzik :)

2021. júl. 6. 16:42
 9/22 anonim válasza:

Összegyűjtessz itt pár prolit.

Egy része csak rád akar menni, be van durranva.

Másik része meg szimplán proli.


Itt gyakorin nem találsz értelmes embereket.


Inkább valami meglévő helybeli közösséghez csatlakozz.

De tőlem vergődhetsz itt a prolikkal.

2021. júl. 6. 18:31
 10/22 anonim válasza:
molnarmarcell hány éves vagy?
2021. júl. 6. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!