Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki biológiával foglalkozik...

Aki biológiával foglalkozik és rám szánna egy kis időt, tudna esetleg nekem segíteni, hogy találjunk még pontokat az emelt biológia érettségimben? :)

Figyelt kérdés
Nagyon rossz lett, 37 százalék és a plusz 50 ponthoz ugye 45 kéne,de hátha tud nekem még összekaparni ebből a borzalomból pár pontot az illető. Előre is köszönöm.

2021. jún. 1. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

8 pontot biztos nem találsz, az kb egy teljes komplett feladat.


Nyeljél egyet és készülj fel ősszel jobban.

2021. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben:)
2021. jún. 1. 12:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nézd meg a legújabb javítókulcsot, a múltkor gyakorin volt erről egy kérdés, majdnem minden válaszoló azt írta, plusz 3 pontot tudott szerezni. 8at tényleg nehéz lesz. Milyen szakra kell? Lehet más is elég hozzá, de valszeg jobban tudod mint én. amugy azt még figyelembe kell venni, hogyha kérvényt adsz le, holnap 4ig, úgy átnézik hogy akár még kevesebb is lehet. Ezt nekem ma mondta a nő, ahol megnéztem.
2021. jún. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. jún. 2. 08:50
 5/8 anonim ***** válasza:

szia, én találtam az enyémben pár igazságtalan pontozást, és én is szeretném megnézetni valakivel

nekem 67% lett, és jó lenne ha legalább a 70 meglenne

2021. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Reméljük meglesz :))
2021. jún. 2. 14:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett vegul?:)
2021. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én elengedtem a dolgot mert tegnap 16.00 óra lett volna rá a határidő..
2021. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!