Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Találjunk ki egy játékot a...

Találjunk ki egy játékot a nyárra! Ki lenne benne?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok aki szereti butaságokon törni a fejét. Itt a nyár. Sokan nem a barátaikkal töltik, sokak talán nem is tudnák. Nem mindenkinek van pénze, vagy engedheti meg magának a nyaralást. De itt a nyár! Pár idegen is tudna alkotni valamit.


De mivel én sem tudok utazgati kelletek. Bárki, aki hajlandó segíteni nekem és levelek formájában egy játékot alkotni aztán szétszórni a "nagy vilagban" az írjon! Minnél több helyről valóak vagytok. Vagy csak kreatívnak tartod magad. Szeretnél detektív sztorit írni, amiben vadidegeneket kell elnavigálnod? Vagy játszunk fantasyban? Mint egy szerepjáték csak itt a résztvevők akkor nyernek ha megtalálják a mi és egymás által elrejtett dolgokat. Vak (mi) vezet világtalant (játékosok). Ha meglesz az akap létre is hozok egy face csoportot. A moderálás végett. Ha butaságnak tartod az ötletet nem baj. Dee most leginkább építő jellegű kritika, jó tanács és olyanok válasza érdekel akik benne vannak. Csináljunk egy NAGY játekot.



2021. júl. 6. 03:54
1 2 3
 11/22 molnarmarcell21 válasza:

18+


:)

2021. júl. 6. 21:56
 12/22 anonim válasza:
Benne lennék, de nincs facebookom. Egy discord szervert is létrehozhatnál ennek. Én pest megyében élek amúgy. :D
2021. júl. 6. 21:59
 13/22 anonim válasza:

Engem is érdekelhet amúgy.

Érdekesnek hangzik, de én nem biztos hogy facebookon csinálnám. Az ilyen akkor jó ha névtelenek az emberek. Vagy legalábbis nem saját profillal.

De én is a discordot támogatom.

2021. júl. 6. 22:00
 14/22 anonim válasza:
molnarmarcell merrefelé laksz?
2021. júl. 6. 22:12
 15/22 anonim válasza:

Gödöllői vagyok, érdekel a játék.

20L

2021. júl. 6. 22:31
 16/22 anonim válasza:
Gödöllő! Én is onnan. Érdekel
2021. júl. 6. 23:58
 17/22 anonim válasza:

Játsszunk papás-mamást :)

Na jó, nem... de régebben voltak olyan RPG-stílusú fórumok, ahol egy ember elkezdett írni egy történetet, a következő folytatta, és így tovább, rotációs rendszerben. A '80-as években pedig voltak interaktív könyvet, ami úgy működött, hogy az olvasó a történet adott pontjain választhatott a folytatásról, a választásának megfelelő oldalra kellett ugrania és így ment tovább a story. Szerintem ezek jó kis dolgok...

Én pár évvel ezelőtt elkezdtem írni egy e-mail alapú sci-fi MMO-t, de időhiány miatt sajna megrekedtem vele.

2021. júl. 7. 10:38
 18/22 anonim válasza:

Engem a gödöllői lányka érdekelne egy privát játékra, Aszódi vagyok... 😁

Írtam neked!! 😉

38F

2021. júl. 7. 14:25
 19/22 anonim válasza:
2021. júl. 7. 14:27
 20/22 anonim válasza:
😁😎😅😜
2021. júl. 7. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!