Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hasonló cipőben járók! Lenne...

Hasonló cipőben járók! Lenne kedvetek barátkozni?

Figyelt kérdés

Év elején vetettem véget egy hosszú kapcsolatnak, ami mérgezővé vált, lehúzott. Már egész jól vagyok, de szeretnék új embereket is megismerni.


25 éves vagyok, szeretek alkotni, a pszichológiai témákat, az állatokat, a rejtélyeket (bűnügy, paranormális), de bármiről szívesen kifejtem a véleményem, amiről vannak ismereteim.


Semmi komolyat nem szeretnék egyelőre, csak beszélgetéseket. Szeretném kicsit mások szemén keresztül látni magam, elütni az időt (sajnos jelenleg nincs munkám, szeptembertől megyek vissza az egyetemre, mesterre) és kötetlenül barátkozni.



2021. aug. 5. 21:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :D


Tényleg nem könnyű, de holnap írok azoknak is, akiknek még nem írtam!

2021. aug. 5. 23:05
 12/18 anonim válasza:

Kicsit más cipőben járok, de nyitott vagyok egy beszélgetésre :) Nekem fél éve járult hozzá egy lány ahhoz, hogy gyökeresen megváltoztassam az életemet. Nem tudja, mert már nem tartjuk a kapcsolatot, de sokat köszönhetek neki, mert segített ráébreszteni arra, hogy milyen kiaknázatlan lehetőségeim vannak.


Azóta azon dolgozok, hogy kihozzam a testemből a legtöbbet. Korábban sosem szerettem az aktív életmódot, de mára nagyon megszerettem. Magamhoz képest tök sok mindent elértem fél év alatt és igaz, hogy még nagyon sok van hátra a 2-3 éves célomig, de már most sokkal jobban tudom szeretni magamat, mint előtte, szóval nagyon megérte ez a nagy változtatás. 24F

2021. aug. 6. 08:39
 13/18 anonim válasza:

Én is szívesen beszélgetek, ha van kedved írj! :)

27/F

2021. aug. 6. 17:58
 14/18 anonim válasza:
kamu...
2021. aug. 6. 18:36
 15/18 A kérdező kommentje:
Melyik része kamu? Ma volt egy kis dolgom, pontosabban elutaztam. Attól még írok.
2021. aug. 6. 20:56
 16/18 anonim válasza:
Dehogy fogsz írni...
2021. aug. 6. 20:57
 17/18 anonim válasza:
Én is szívesen beszélgetnék. :) Így kora hajnalban írok mert aludni luxus
2021. aug. 7. 04:56
 18/18 anonim válasza:
Az összes általad felsorolt érdeklődési kör egyezik az enyémmel :D írj ha még aktuális szívesen beszélgetnék :) 23/L
2021. aug. 11. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!