Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy építhetek sok kapcsolatot...

Hogy építhetek sok kapcsolatot a jövő év során?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt a célt tőuztem ki magamnak, hogy a jövő iskolai év során rengeteg kapcsolatot kiépítsek. Szeretnék az a srác lenni, akit mindenki ismer, illetve mindenkit ismer, megy a folyosón és bárkivel lepacsizhat, dumálhat.

Na már most, ezt hogyan érhetném el?

Kedvelhető, vicces, jófej vagyok, igaz néha megsértek embereket, legtöbbször csak viccből. Tehát őszinte, amit nem mindig értékelnek, de... Általában ha jobban megismerek valakit, nagyon megkedvelnek. De picit nehezebb nagyobb társaságban beszélnem. Ha csak közeli barátokkal vagyok, akkor sokszor a társaság középpontja, vicces vagyok és meg tudok nevettetni embereket.

Inkább az ismerkedés elejével van a probléma. Már első évben is sikerült jópár embert megismernem, de jövőre ezt ki szeretném maxolni.

Not gonna lie, az ok az az, mert szeretném a jövő nyarat végig bulizni. És hát sok ismrős/barát egyenlő sok buli.

Milyen tippjeitek vannak? Egy megismerkedés, beszélgetés elején hogyan kedveltetheted magad gyorsan meg a másik féllel? (16/f)



2021. aug. 7. 21:02
 1/2 anonim válasza:

Tehát sokoldalú szeretnél lenni életed folyamán? A választott kulcsszavak általános lazaságot árulnak el rólad.


A kapcsolati tőkét illetően ügyesen kalkulálsz - de ha jól vettem ki a soraidból, valamiért mégis egyedül érzed magad, hogy egy kicsit jobban görcsölsz a kelleténél...

2021. aug. 7. 22:26
 2/2 anonim válasza:

Hát ma már az építőanyagok ára mindig csak emelkedik.Úgyhogy kapcsolatokat sem egyszerű építeni, a házak mellett :)

De egyébként legyél nyitott új emberekre,ha megismersz új embert érdeklődj,kérdezz sokat...azzal felkelted a figyelmét.Mindenki szereti ha foglalkoznak vele,kérdezgetik,érdeklődnek iránta.Akár ha van egy hobbija...és máris nem csak egy srácként fog rád tekinteni,hanem a srácként,akivel tud beszélgetni,és idővel barátként tekinthet rád.De meg kell találni az egyensúlyt,túlzásba sem szabad vinni,pláne nem erőltetetten csinálni.Ha ezt a hozzáállást sokszorosítod,tehát nem csak egy emberrel játszod el,hanem többel,akkor több kapcsolatod is kialakul,tágul az ismeretségi köröd.Viszont ez plusz energiával és feladattal is jár,mert nem hanyagolhatod el ezeket az embereket,a kapcsolatok fenntartásáért is tenni kell.Folyamatos beszélgetésekkel érdeklődésekkel...

2021. aug. 7. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!