Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy esetleges 3 világháború...

Egy esetleges 3 világháború kitörésénél nem lenne célszerűbb Gyurcsány Ferencet megtenni miniszterelnöknek? Ő világ életében jó kapcsolatot ápolt az USA elnökeivel, és végre egyszer a történelem során lehet nem a vesztes oldalon állnánk?

Figyelt kérdés

2018. nov. 26. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Feltűnt neked, hogy már nem azok az amerikai elnökök vannak hatalmon, akikkel ő jóba volt?


Ez alapján nem kell.

2018. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Gyurcsány Ferenc a demokrata, és republikánus politikusokkal is jó kapcsolatot ápolt.
2018. nov. 26. 21:41
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Gyurcsányt miniszterelnöknek? Jó vicc
2018. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem viccnek szántam, lehet belpolitikában csinált néhányszor baklövést, de külpolitikában nagy formátumú politikusnak számított.
2018. nov. 26. 21:44
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Mi az ,hogy végre egyszer a történelem során lehet nem a vesztes oldalon állnánk?

Szerinted ez ilyen egyszerű?Beállunk a nagy USA mögé és máris nyertesek vagyunk?

Gyurcsány :DD fuuu van baj....

2018. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"külpolitikában nagy formátumú politikusnak számítot


Ilyen téren semmivel sem volt különb Medgyessy Péternél vagy Bajnai Gordonnál.


Ezen felül senkit nem érdekel, hogy mit tud alkotni külföldön, ha a saját népe nem támogatja, lehet nehéz elfogadni, de nem ott döntik el, hogy ki legyen a miniszterelnök, hanem idehaza.

2018. nov. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
érdekes kis kérdés... kérdéske... kérdésecske
2018. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"külpolitikában nagy formátumú politikusnak számított.

.."


mesélj! én valamiről lemaradtam akkor... :DDDDDDDDD

2018. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
3. világháború ide vagy oda a pár ezer DK-s szavazón kívül senki más nem akarja Gyurcsány Ferencet miniszterelnökként látni.
2018. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

"Nem viccnek szántam, lehet belpolitikában csinált néhányszor baklövést, de külpolitikában nagy formátumú politikusnak számított."


Nyalt nyugatra, Nyalt keletre. Erre csak egy reptílián képes

2018. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!