Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek nem lenne kedve...

Valakinek nem lenne kedve amatőr bandát alapítani Szegeden?

Figyelt kérdés

Szóval szeptembertől Szegedi egyetemista leszek (19/f) és arra gondoltam, hogy szivesen zenélnék másokkal.

Gitáron játszom, már jó néhány éve, de nem vagyok profi; ezért írtam, hogy amatőr banda...obv.

Szóval olyanok "jelentkezését" várom -megdobsz egy 'sziával' itt- akik semmiképpen nem profik, de nem is kezdők, és szeretnének fejlődni és szórakozni. Úgy a 14-24 éves korosztályt tartanám ésszerűnek.

Mindenképp valamilyen könnyűzenei stílusban szeretnék játszani, de nagyon vegyes az ízlésem, szóval azt majd meglátjuk, igény szerint...(Grunge, emo, punk, rock, rock 'n' roll, metal, blues...stb.)

Szóval ha valamilyen könnyűzenei hangszeren játszol, írj nyugodtan! ;) (Dob, billentyűs, basszusgitár, gitár, ének; folkmetál esetén lehet népi hangszer is,pl ír furulya, fuvola, hegedű, vonós, ilyesmi... De mondjuk a rézfúvósokat is nagyon adnám egy blues bandában X,D) na Mind1, mondom fáradt vagyok.^^'



#banda #Szeged #alapítás #Fáradt vagyok...
2021. aug. 9. 01:42
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Nincs hangszerem most!
2021. aug. 9. 07:07
 2/21 anonim válasza:

Egyetemista leszel, ezért szigorúan kérdésedre válaszolva:

nekem sem és velem együtt sokan másoknak nincs kedve veled bandát alapítani.

2021. aug. 9. 07:14
 3/21 anonim válasza:
Ha, Szegeden lennék egyetemista, akkor benne lennék, csak én Egerben vagyok és alakuloban van egy banda. 😅
2021. aug. 9. 07:48
 4/21 anonim válasza:
#2 miért akarosz lehúzni másokat? Kit érdekel hogy te nem akarsz zenélni, mikor az volt a kérdés hogy ki akar?
2021. aug. 9. 07:52
 5/21 anonim válasza:
Kit húz le?
2021. aug. 9. 07:59
 6/21 anonim válasza:
A kérdezőnek az ötletét
2021. aug. 9. 08:06
 7/21 anonim válasza:
Én először bűnbandára gondoltam.
2021. aug. 9. 13:01
 8/21 A kérdező kommentje:
Ugyanitt szegedi maffia jelentkezés.
2021. aug. 9. 14:21
 9/21 anonim válasza:
Messzze vagy én sinter vagyok!
2021. aug. 9. 14:25
 10/21 anonim válasza:
Dehpgy az, csak Ózdi! Normális vagyok!
2021. aug. 9. 14:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!