Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek nem lenne kedve...

Valakinek nem lenne kedve amatőr bandát alapítani Szegeden?

Figyelt kérdés

Szóval szeptembertől Szegedi egyetemista leszek (19/f) és arra gondoltam, hogy szivesen zenélnék másokkal.

Gitáron játszom, már jó néhány éve, de nem vagyok profi; ezért írtam, hogy amatőr banda...obv.

Szóval olyanok "jelentkezését" várom -megdobsz egy 'sziával' itt- akik semmiképpen nem profik, de nem is kezdők, és szeretnének fejlődni és szórakozni. Úgy a 14-24 éves korosztályt tartanám ésszerűnek.

Mindenképp valamilyen könnyűzenei stílusban szeretnék játszani, de nagyon vegyes az ízlésem, szóval azt majd meglátjuk, igény szerint...(Grunge, emo, punk, rock, rock 'n' roll, metal, blues...stb.)

Szóval ha valamilyen könnyűzenei hangszeren játszol, írj nyugodtan! ;) (Dob, billentyűs, basszusgitár, gitár, ének; folkmetál esetén lehet népi hangszer is,pl ír furulya, fuvola, hegedű, vonós, ilyesmi... De mondjuk a rézfúvósokat is nagyon adnám egy blues bandában X,D) na Mind1, mondom fáradt vagyok.^^'



#banda #Szeged #alapítás #Fáradt vagyok...
2021. aug. 9. 01:42
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Kérdező!

Kérdésed ez volt: "Valakinek nem lenne kedve"

Tehát nem 'lehúztalak', hanem szigorúan a kérdésedre válaszoltam!

2021. aug. 9. 15:25
 12/21 A kérdező kommentje:

"olyanok jelentkezését várom, akik..."

"ha valamilyen könnyűzenei hangszeren játszol, írj..."

Engem nem érdekel, hogy aludtál szövegértés órákon, csak elrontod itt a hangulatot, mások nevében válaszolsz, és lehet hogy el is veszed mások kedvét a dologtól, és tényleg teljesen lényegtelen választ írtál... Ez kicsit szomorú.

2021. aug. 9. 22:17
 13/21 anonim válasza:

Gitározni szivesen megtanulnék!


De aszex vagyok!

2021. aug. 10. 13:42
 14/21 A kérdező kommentje:

Én is. lol😂

Úgy értem profin gitározni.


Egyedül könnyű megtanulni az alapokat, de a haladó dolgokat már nem annyira.

Eredetileg azt akartam kérdezni, hogy Szegeden van-e jó gitár tanár, de aztán arra gondoltam, hogy fuck, az drága, és így jutottam ide.

Még hát gyakorolni sem ártana.

Skálákat, hármashangzatokat, ritkább akkordokat megtanulni több pozícióban az egész nyakon, improvizálni...

2021. aug. 10. 15:15
 15/21 anonim válasza:
Kicsi fehér tesvírem, várunk szeretettel, jelenleg csak furulyást meg oboást keresünk a bandába, várunk szeretettel, Mars tér 13, M/2 213😁
2021. aug. 10. 17:31
 16/21 A kérdező kommentje:
Menj a francba xD
2021. aug. 10. 17:32
 17/21 anonim válasza:
Mi a baj kicsi fehér testvér?
2021. aug. 10. 17:44
 18/21 anonim válasza:
Amúgy vannak már jelentkezők? Kíváncsi vagyok!😆
2021. aug. 10. 21:43
 19/21 anonim válasza:
Vagytok már?
2021. aug. 10. 21:45
 20/21 anonim válasza:
Persze, már megy az oboa, meg a furulya 😅
2021. aug. 10. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!