Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Az emberek mi alapján barátkoz...

Az emberek mi alapján barátkoznak vkivel? Többi lent

Figyelt kérdés
Láttam már több szavazást itt gyik-en és pl nagyon sokan barátkoznának Jisoo-val a Blackpinkből. Ő egy koreai énekesnő 26 éves. Az emberek többsége Forrest Gump-pal is barátkozna. Ő az a szellemileg visszamaradottabb emberke aki egy padon ülve elmeséli az életét. De pl Unfielddel már csak nagyon kevesen barátkoznának. Ő egy huszon éves csávó aki videózik youtubeon. Schobert Norbival is csak nagyon kevesen barátkoznának. Mi alapján válogatják meg az emberek a barátjaikat? Mi a külömbség Forrest Jisoo és Schobert Norbi, Unfield között.

2021. aug. 13. 17:48
 1/8 anonim válasza:
Személyes szimpátia, közös témák, érdeklődési kör, stb, stb.
2021. aug. 13. 18:01
 2/8 anonim válasza:

Mi a különbség Schobert Norbi és Forrest Gump között? Hát ha erre nem tudsz válaszolni, akkor vannak bajok a toronyban. :D

Egyébként megsúgom, hogy sohasem barátkoznék egy magamutogató, öntelt idiótával. Nem Gump-ra értettem :)

2021. aug. 13. 18:06
 3/8 anonim válasza:
Azzal barátkozunk, akinek a társasága kellemes, és feltöltve távozunk tőle. Olyannal nem barátkozunk, akitől feszültek, idegesek leszünk, vagy aki valamilyen módon ki akar használni, tarhál stb.
2021. aug. 13. 19:03
 4/8 anonim válasza:
Akivel többen barátkoznának, annak vagy népszerűbb és ismertebb érdeklődési köreik vannak, vagy pedig sokkal kevesebb konkrét információt lehet róla tudni, és így az emberek sokkal jobban ki tudják tölteni a saját képzeletükkel, hogy milyen ember lehet és mi érdekli. Például ha engem érdekel a sakk, akkor szívesebben barátkoznék egy sakkozóval, kevésbé barátkoznék olyannal, akiről tudom, hogy nem szereti a sakkot, de szívesen barátkoznék olyan emberrel is, akiről nincs elég információm és nem tudom, hogy szeret-e sakkozni, mert feltételezhetem róla azt, hogy esetleg igen.
2021. aug. 13. 19:15
 5/8 anonim válasza:

- Vagyonlesésből,

- ismert volta miatt (akinek celeb a barátja ismert lesz maga is...)

- általában az azonos világnézetűek barátkoznak egymással.

2021. aug. 13. 19:49
 6/8 anonim válasza:
Az élő, közvetlen kapcsolat egészen más, mint egy médián keresztül megismert, de élőben soha nem megtapasztalt valaki.
2021. aug. 13. 20:29
 7/8 anonim válasza:
Jisoo illene hozzám szerintem.
2021. aug. 14. 01:37
 8/8 anonim válasza:
Schobert Norbi az jót akar ennek a pesszimista hajlamú, elhízott országnak, azért mondja hogy fogyjanak le, de mivel a magyarok még arra sem képesek hogy a s@ggüket felemeljék és csináljanak valamit magukkal könnyebb ő rá haragudni meg cseszegetni.
2021. aug. 15. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!