Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nem hétköznapi emberek! Lenne...

Nem hétköznapi emberek! Lenne kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Nem hétköznapi alatt olyan embereket értek, akik nehezen illeszkednek be, nehezen találnak barátokat a másságuk miatt és rendszeresen kívülállónak érzik magukat. Ennek okai lehetnek akár a nem hétköznapi hobbik, az átlagostól eltérő megjelenés, vagy életfelfogás, életút, nemi identitás, szexuális orientáció, zárkózottság, lelki problémák, bármi. Nem olyan emberekre gondoltam, akik azt hangoztatják magukról, hogy Ők Márpedig Mások, Mint Más Emberek®, hanem olyanokra, akik tényleg ezt érzik belül. Azért tettem fel a kérdést, mert én is ilyen vagyok és szívesen beszélgetnék hozzám hasonlókkal. Legyen ez a kérdés egy gyűjtőhely, ahol ezek az emberek megtalálhatják egymást. 😊

2021. aug. 14. 10:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Kezdeném is. 32 éves vagyok, Budapesten élek. Introvertált vagyok, társaságba ritkán járok, inkább egyedül vagyok vagy kettesben szeretek beszélgetni valakivel. Számomra a legfőbb emberi értékek az őszinteség és a következetesség. Kissé szorongó vagyok, illetve más lelki problémákkal is küzdök. Nemi identitásomat nem-bináris. Mostanában gyakran érzem magam magányosnak és örülnék hasonló emberek társaságának. Bővebben privátban. 😊
2021. aug. 14. 10:27
 2/9 anonim válasza:
Pont a napokban akartam hasonló kérdést kiírni. :D Ez jellemzi az egész eddigi életemet. 28 éves vagyok és budapesti.
2021. aug. 14. 10:30
 3/9 anonim válasza:
Kérdező: férfi vagy?
2021. aug. 14. 10:33
 4/9 A kérdező kommentje:
#3: Nem, ezt írtam is.
2021. aug. 14. 10:34
 5/9 A kérdező kommentje:
*Nemi identitásom nem bináris, csak elírtam. 😊
2021. aug. 14. 10:34
 6/9 anonim válasza:

Veled egyidős vagyok, a szexualitásom "hagyományos", de nagyon nehezen alakítok ki kapcsolatot. A barátaimban és a randipartnerekben nagyon csalódok, valahogy mindenki csak lehúz.

Van pár ember, aki tökéletlensége ellenére is vonz, de ők is lepattannak a burkomról.

Nagyon magányos vagyok.:(

2021. aug. 14. 10:47
 7/9 anonim válasza:

Mivel nőnemű vagy, így kapsz bőven privátot! Itt minden hím csak dugni akar!

Senkit nem érdekel, hogy pszichopata vagy, zárkózott vagy skizofrén, mert "vágás" van a lábad között, és a férfiak csak azért akarnak veled barátkozni, hogy a hosszú évek alatt - , a sok rejszolástól bőrkeményedéses kezük végre érinthessen egy női testet...

2021. aug. 14. 11:50
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: Nem vagyok nőnemű, és bár nem tartozik rád, elárulom, hogy nincs „vágás” a lábaim közt. Nem tudom mire vélni ezt a szexista szemléletmódot. Egy kicsit magadba nézhetnél...
2021. aug. 14. 12:08
 9/9 anonim válasza:
ma 11:50 Te More,ez valami transz muff XD lmbtq meg ilyenek.
2021. aug. 14. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!