Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Te mit gondolsz azokról, akik...

Te mit gondolsz azokról, akik fél órákat képesek telefonálni nyilvános helyeken, és közben totál hétköznapos témákról beszélgetnek? Nem idegesítő?

Figyelt kérdés
Én, ha emberek közt vagyok, akkor próbálom minél rövidebbre fogni a telefonos társalgást.
2017. ápr. 16. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem idegesít, mert a saját fejét és szemét teszi ki a mobil elektromágneses sugárzásának. 1 órás "besugárzásnak" már érezhető a hatása sokáig tartó fejfájás és szemben úszkáló elhalt sejtek látványa formájában. Az utóbbi csak hónapok múlva múlik el. Ha neki a hétköznapi téma megvitatása megér ennyi egészségkárosítást, hát tegye. Ja és a mobil szolgáltatól örülni fognak neki a profittermelés miatt.
2017. ápr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Ha annyira foglakoztat, hogy kérdést írtál róla, akkor téged, vélhetően, idegesít.

Ezen mit változtat, ha, például engem is idegesít, vagy éppen nem idegesít? És ezután nem lesz ilyen, vagy változatlanul, lesz?

Nos, engem nem idegesít, és kérdésed kiírása után is lesznek ilyenek, és téged továbbra is idegesíteni fog.

Úgy vagyok vele, ahogy a székely ember a viccben: ’az ű dóga'. Az idegeskedés meg 'a te dógod'.

2017. ápr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem ugatok mások életébe.
2017. ápr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Nekem speciel a legkisebb gondom is nagyobb ennél, hogy mások dolga foglalkoztasson ;)
2017. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ~GekkóNiki~ válasza:
79%
Érdekel is az engem..
2017. ápr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
71%
Engem csak akkor idegesít, ha ezt valaki munkahelyen csinálja
2017. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!