Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak weboldalak, ahol...

Vannak weboldalak, ahol városokra bontva lehet anonim beszélgetni, barátkozás céljából? Nem mint fb-n, hanem anoním módon, mint itt.

Figyelt kérdés

Pl, teszem azt, kiválaszthatom ott, hogy nyíregyháziakkal szeretnék email-ezni / privátozni / fórumozni. Vagy miskolciakkal. Vagy pécsiekkel.

ANONÍM.

Tehát ahol nem követelik meg az arcról a fényképet, meg semmiféle önazonosítást, hanem a levelezőtársak eldöntik, hogy mit árulnak el magukról levélben a levelezőtársnak, vagy fórumtársaknak.

(Itt a gyakorin se kötelező az arcfénykép, evvel szemben pl a facebook-on megkövetelik az arcfényképet.)



2021. aug. 20. 14:47
1 2 3
 1/29 anonim válasza:

chat.hu


De kb 0 ember használja.

Ha arc nélkül, akkor miért fontos,hogy hol lakik?

2021. aug. 20. 15:00
 2/29 A kérdező kommentje:

Nem csetet keresek, legalábbis alapvetően nem cseten, bár nem baj, ha csetelni is lehet. Fórumot, valami tartalmasabb beszélgetős-ismerkedős felületet keresek. Pl a gyakorikérdésekhez hasonlót. Itt is szoktam levelezni.

Az arcnélküliséget a publikus részre értem. Pl a facebook megköveteli a publikus részen az arcot. Én viszont ezt nem szeretném. Majd én eldöntöm, kivel privátozom / levelezek, és mutatok-e a levelezőtársamnak arcomról fotót PRIVÁTBAN -azaz a webes felület nyilvános részétől mentesen fotót magamról-, vagy egyéb adatot, és ha igen, mikor.

Ilyen webes felületet keresek.

2021. aug. 20. 15:05
 3/29 anonim válasza:

Nem követeli meg az arcot a facebook, nem kötelező arcképet kitenni profilképnek, sőt egyáltalán nem kötelező képnek kint lennie.

Szóval ezt nem is értem...


Egyébként igy nem hiszem, hogy lenne bármi ilyen, városok alapján.

Inkább érdeklődési kör alapján lenne érdemes keresgélni.

2021. aug. 20. 15:11
 4/29 A kérdező kommentje:

De igen, megköveteleti a fb, igen hamar kirakják a szűrét, akinek nincs fotója, vagy egyéb fotója van, pl kutya/macska/tájkép/absztrakt. Főleg ha belép az ember bármelyik csoportba, ahol vannak legalább ötvenen, azonnal jelentik, és pár napon belül kirúgják az egész fb-ról, ha X napon belül nem csatol arc fotót.

Most már így van ott.


Én kifejezetten város szerint ismerkedék, és csak privátban vállalnám fel magam. Csak létezik valahol ilyesmi...

2021. aug. 20. 15:19
 5/29 anonim válasza:
Ok, akkor megköveteli a Facebook.
2021. aug. 20. 15:23
 6/29 A kérdező kommentje:

Aki bebizonyítja nekem, hogy egy hónapon belül nem rúgják ki egy szűz, arckép nélküli, jelenleg nyitott fb fiókkal úgy, hogy jelentkezik legalább két csopiba, ahol minimum 50-en vannak és jelenleg is aktívak abban az emberek (1-2 naponta posztolnak oda), megköszönném. Szerintem még tovább szigorítottak.

De elsősorban a kérdésemre szeretnék inkébb választ. :)

2021. aug. 20. 15:28
 7/29 anonim válasza:

Akkor mégegyszer, mert fogalmatlan vagy.

A facebook nem követeli meg.

Egy csoportban az admin megkövetelheti. Ez csoportfüggő.


Nekem nincs kint saját profilképem, mégis bent vagyok több adok veszek csoportban, albérletesben, illetve pár olyanban, ami a hobbijaimmal kapcsolatos.


A kérdésedre a válasz, hogy igy nincs.

2021. aug. 20. 15:32
 8/29 anonim válasza:
Az emberek nem városok alapján barátkoznak szerintem, én nem barátkoznék valakivel csak azért, mert ő is pécsi. Ha pécsi, és hasonló érdeklődési köre van, mint nekem, akkor már lehet. Erre vannak helyi facebook csoportok mondjuk. Ha fiatal vagy, akkor nem város szerint ,de sok barátkozós discord szerver is van.
2021. aug. 20. 15:35
 9/29 anonim válasza:
Nekem sincs kint képem de nem is kell mert a nevem ritka és én könyves csoportban vagyok benn ahol 30000 tag van
2021. aug. 20. 15:36
 10/29 A kérdező kommentje:

Oké, akkor mondd el, kérlek, hogyan tudom kitalálni, melyik csoportvezető rúgat ki megint a fb-ről, és melyik nem? Miből tudom előre leszűrni? Ugyanis ha nem találom ki előre, de belépek olyan csopiban, pár napon belül jelent. Őszintén kérdezem. Tényleg szeretném érteni a technikádat.


(Nem lehet, hogy te hónapokkal, évekkel ezelőtt regisztráltál? És esetleg akkor még arccal?)

2021. aug. 20. 15:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!