Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretne valaki beszélgetni? 19/l

Szeretne valaki beszélgetni? 19/l

Figyelt kérdés

Nem fogok magamról képet küldeni, nem akarok ismerkedni, szóval ne is próbálkozzatok. :D


Amit szeretek: black (és egyéb) metal, post-punk, koncertek, sör, macskák, képzőművészet, gore, közéleti témák, filozofálás szinte bármiről.



2021. aug. 25. 22:45
1 2
 1/19 anonim válasza:

Most dokumentumfilmet nézek az ókori Egyiptomról, de ha pár óra múlva még ébren vagy, akkor tehetünk egy próbát.


Húszéves vagyok, szintén lány és macskaszolga. Hangulattól függ, hogy hol definiálom magam a rock és metál zenét kedvelő szubkultúrák skáláján. A punktól, a cold wave-en és a glam metálon át a black metálig mindenféle zsánert hallgatok, mintegy hatvan bandát. Matematikailag elég magas rá az esély, hogy legalább zenében lesz közös témánk. Elemző, elméleti típus vagyok, szeretem a horrort, a könyveket, a filmet, történeteket írni és festeni. Érdekel a pszichológia és a filozófia, mindenféle elvont, összetett és morbid dolog.

2021. aug. 25. 23:15
 2/19 anonim válasza:

Elég sok mindenben különbözünk, szóval szerintem sem fogunk ismerkedni.


De írj 😂😂

25/F

2021. aug. 25. 23:26
 3/19 anonim válasza:
Mi a véleményed a véleményről?
2021. aug. 25. 23:33
 4/19 A kérdező kommentje:
5: Szerintem a kettőspontnál és a zárójeleknél már nehezen türtőztette magát. :o Mindenesetre egészségedre 4-es. XD
2021. aug. 26. 00:08
 5/19 anonim válasza:

Bele sem merek gondolni, a hosszú ő-nél már milyen állapotban volt. :D

#4 vagyok

2021. aug. 26. 00:11
 6/19 anonim válasza:
mármint na, #5 xdd
2021. aug. 26. 00:12
 7/19 anonim válasza:
5# Inkább Trophy Metal Girl-fétis. Mert az underground kedvelő lányok mi mások lehetnének, mint 0-24 órában bevetésre kész, mindenki számára elérhető, tökéletes guminők? :P
2021. aug. 26. 00:19
 8/19 anonim válasza:
Burzum vélemény? Team Varg vagy Euronymus?
2021. aug. 26. 01:03
 9/19 anonim válasza:
10: Hogyan lehetne választani, ha egyformák? :D Olyanok, mint a gimi méhkirálynője címért pletykákkal, pisis kitolásokkal és a talpnyalók manipulálásával harcoló, nárcisztikus cicababák az amerikai tinifilmekben. Az ilyenek nyilván nem tudnak sokáig megférni egymás mellett a rivaldafényben.
2021. aug. 26. 01:24
 10/19 anonim válasza:
úgy sem írsz....
2021. aug. 26. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!