Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ki szeretne ismerkedni,...

Ki szeretne ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy nem sok esély van rá, de szívesen megismerkednék innen értelmes emberekkel, nemtől, kortól függetlenül.


Én egy 21 éves, budapesti srác vagyok. Villamosmérnöki karon tanulok, és mellette már teljes munkaidőben dolgozom. Szerencsére kevés tárgyam van már, illetve kötetlen a munkaidőm, és szerintem úgyis jön majd a negyedik hullám, úgyhogy tudok dolgozni.


Azért ismerkednék itt, mert a koronavírus miatt (is) szinte nulla lett q szociális életem. A meglévő baráti társaságaim, kapcsolataim lassan teljesen széthullanak, hiába próbáltam azokat összetartani, egyedül nem megy.


Mostanában interneten próbáltam ismerkedni, inkább kevesebb, mint több sikerrel. A társkeresőket meg inkább hagyjuk. Nulla matchel nem tudok mit kezdeni. Csak még jobban lerombolta az önbizalmamat. Kiemelést is próbáltam.

Munkahely(ek)en, illetve rendezvényeken is megismerkedtem pár emberrel, de nem sikerült barátkozni, haverkodni sem nagyon.


Szabadidőm mostanában nem sok van, de szabadidőmben szeretek játszani, túrázni, motorozni, akár társasjátékozni, igazából szinte bármit szívesen csinálnék egy jó társasággal. Amíg nem dolgoztam teljes állásban, hobbi szinten programoztam néha. De abszolút kezdő szinten...


Számomra nagyon fontos a kölcsönösség egy beszélgetésnél, ismerkedésnél. Szívesen beszélgetek, ismerkedem bárkivel, de pl. az egyszavas, tőmondatos válaszokkal nem tudok mit kezdeni. Tinderen pl többször jártam úgy, hogy a lány amúgy valószínűleg nem akart semmit, én meg csak mesterségesen tartottam fent a "beszélgetést".


Ha te is magányosnak érzed magad, és szeretnél megismerni, írj nyugodtan ☺️


Előny, de nem feltétel, ha budapesti vagy, mert ha megvan a bizalom, én szívesen találkozom új emberekkel személyesen is, egy kávézóban pl.



2021. aug. 31. 11:34
 1/10 anonim válasza:
Írj köszi
2021. aug. 31. 11:45
 2/10 anonim válasza:
Nekem is írhatsz:) 20/L
2021. aug. 31. 14:29
 3/10 anonim válasza:
Szia, írhatsz nekem is.
2021. aug. 31. 14:59
 4/10 anonim válasza:
Írj nyugodtan. :)
2021. szept. 1. 21:10
 5/10 anonim válasza:
Én nem szeretnék
2021. szept. 1. 23:03
 6/10 anonim válasza:

Én is villamosmérnök tanonc vagyok. Ami a vicces hogy pár hete pont itt találkoztam össze egy évfolyamtársammal :D . Ha gondolod akkor adhatunk a dolognak egy próbát. Hátha téged is ismerlek.


(u.i.: Óbudain tanulok)

2021. szept. 1. 23:37
 7/10 anonim válasza:
Szia. Írhatsz nekem is! :)
2021. szept. 3. 00:38
 8/10 anonim válasza:
írj
2021. szept. 3. 00:43
 9/10 anonim válasza:

Nekem is írhatsz, én is egyetemista vagyok :)

Hol tanulsz? :)

2021. szept. 8. 12:28
 10/10 anonim válasza:
Ha van kedved barátkozni írj :) 20/L
2021. szept. 29. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!