Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki szeretne ismerkedni/bar...

Valaki szeretne ismerkedni/barátkozni ? Budapesten 16/L

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok budapesten lakok 18 évig irhat fiu vagy lány barátkozni ismerkedni a külső nem számít neked se számítson lakj budapesten legyél közvetlen beszédes és jófej ne hagyj ott 1 óra után ha van kedved irj

2021. máj. 7. 19:56
1 2
 1/15 anonim válasza:

Sure whatever

18/f

2021. máj. 7. 19:58
 2/15 anonim válasza:

" ne hagyj ott 1 óra után"

"i a külső nem számít neked se számítson"


"neked se számítson"

"neked se számítson"


Erős red flag. Meneküljetek tőle. Még csak nem is rejtegeti. Tudja h rosszul néz ki, ezért mondott már le arról is h a másik fél jól néz ki, és előre elvárja h ne hagyd ott 1 óra után, mert tudja hogy simán elhagynád, ha megtudnád hogy néz ki, és hogy milyen társaság.

És am egyik csaj se szokott belevágni így lakhelybe egyből, ő pedig már leírta. Szóval nagyon elkeseredett, és nincs kivel lennie. Ami nem véletlen. Szívesen a tanácsért, h időt spóroltam nektek, fiúk.

2021. máj. 7. 20:41
 3/15 anonim válasza:

#1 vagyok

Teljesen tisztában vagyok vele, hogy nagy eséllyel milyen személlyel van dolgunk. Nem figyelt a rendes fogalmazásra, olyan igényei vannak amikre csak néztem. De attól még nem kell vele gyökérnek lenni meg úgy hozzáállni mintha minden rohadt srác azért beszélne lányokkal, hogy egy jót dugjon egy tökéletesen kinéző lánnyal. Szívesen hogy időt spóroltam neked drága kettes válaszoló, így nem kell megvárnod amíg más közli veled mekkora gyökér vagy.

2021. máj. 7. 20:50
 4/15 anonim válasza:

2es vagyok.

A rossz kinézetű lányok általában lelki sérültek is. Gondold el, bárkivel összeállna kb. egy találkozásra. Nincsenek igényei, nem tartja magát elég jónak. Én nagyon időpazarlásnak érezném, hogy vele foglalkozzak. Szóval ez nem csak arról szól, hogy minden srác dugásra megy jól kinéző csajjal, hanem a csaj viselkedéséből a külsőre és belsőre is lehet egyaránt következtetni.


" így nem kell megvárnod amíg más közli veled mekkora gyökér vagy."

Nem kell közölnie, tudom. Nem érdekel h az vagyok e vagy sem, csak h infókat mondjak.

2021. máj. 7. 20:53
 5/15 anonim válasza:
Kár, hogy ilyen alacsonyan lett meghúzva a korhatár :/
2021. máj. 7. 20:57
 6/15 anonim válasza:
Arc, haj, alak, magasság...az egyedüli dolog amit befolyásolni tud egy korábbi trauma az maximum az öltözködés, de ha csak neten beszélsz valakivel nem hiszem, hogy akár az is hátrány lenne
2021. máj. 7. 20:59
 7/15 anonim válasza:

"Arc, haj, alak, magasság...az egyedüli dolog amit befolyásolni tud egy korábbi trauma"

De mi okozta a traumát? Az, hogy elhagyták, elutasították, nem kellett senkinek.

De am jah, lehet vele neten beszélni, de az írása se igényes. Ezekből már könnyen meglehet állapítani az értelmi szintjét az embernek. De nem értem az egyest, teljesen értelmes ember mégis vele beszél. Sok lánnyal beszéltem, akik kb. istennők voltak a kérdezőhöz képest, mégis láttam rajtuk, hogy nem tudná elfogadni a dolgaimat, és nem értené azokat, ezért hagytam. Szóval van egy erős mérce, hogy véletlenül se pocsékoljam az időt. Engem érdekelne, ti miért akartok vele beszélni.

2021. máj. 7. 21:03
 8/15 anonim válasza:
Mennyi elvárásaid vannak te Jó Ég.. Csak nem a Messiást várod?
2021. máj. 7. 21:28
 9/15 anonim válasza:
Ha ezt rám írtad, akkor normális kapcsolatot várok. A normális kapcsolattal érdemes foglalkozni, ami nem lehet teljes, azzal nem. Én hosszútávra terveznék, komolyat.
2021. máj. 7. 21:40
 10/15 anonim válasza:
#2 Úgy gondolom sok Sherlock-ot néztél, de mégis figylemen kívül hagytad azt, hogy a kedves kérdező csak a "jófejeket" szólította meg (tudom engem is kiejt a játékból ezzel az egy szóval XD). Érzelmi intelligenciád hiánya arra enged következtetni, hogy önbizalomhiányod van amit a mások önbizalmának a roncsolásával szeretnéd kompenzálni, ami nem megoldás inkább fordulj pszichológushoz. DE amennyiben nem ez a bajod, akkor bocsásd meg a kijelentésem, de Te egy aberált öntelt okoskodó balek vagy (mi másért pazarolnád arra az időd, hogy "mások ne vesztesgessék az idejüket"? mint ahogy én is arra pazarlom az időm, hogy ne pazarold az időd a mások időpazarlásának megelőzése érdekében)
2021. máj. 7. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!