Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt Hippik és vagy...

Vannak itt Hippik és vagy alternatív stílusért rajongók ?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Tudom fura lehet a kérdés de minden lehetséges. Esetleg vannak itt rajtam kívül olyanok akik rajonganak a hippiségért vagy az alternatív stílusért ? Főleg fiúkra vagyok kíváncsi. Csak mert néha úgy érzem hogy kb 1 kezemen meg tudnám számolni hány ilyen srácot ismerek. Légyszi írjatok ha léteztek, hadd tudjam hogy van remény


17L



2021. szept. 10. 11:54
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Eléggé alternatív vagyok, ugrálok a szakadt punk és az ozora hippi style között, valahogy próbálom összhangba hozni, szeretek ruhákra/táskákra rajzolni is. :D

Szívesen ismerek meg alternatív embereket, szóval ha gondolod (vagy más akit vonzanak az ilyenek, kortól/nemtől függetlenül, barátokat akarok) írj privátot. ^^


22/f Bp

2021. szept. 10. 12:09
 2/5 anonim válasza:
Igen, de nem a te age groupod vagyok. De amúgy szerintem zene mentén tudnál keresni hozzád illőket.
2021. szept. 10. 15:43
 3/5 anonim válasza:

Részemről attól is függ, hogy pontosan mit értünk "rajongás" alatt.

Én magam nem igazán szeretek ilyen stílusokban öltözködni. Van, hogy néha belecsempészem az öltözködésembe a rockzene iránti szeretetemet (például bandás pólók, oldallánc, szegecses öv), de alapjáraton átlagosnak mondható az öltözködésem.

VISZONT!

A lányoknál nagyon is imponálni tud a kicsit vagányabb, alteresebb öltözködés, bár ennél is embere válogatja, hogy kinek mit jelent. Én a kissé fiúsabb, lazább, nem tipik nőies ruhadarabokat értem alatta. Például az uniszex pólók, kockás ingek, oversized pulcsik, oversized farmerdzsekik és hasonlók.

Tetszik az, ha valaki mer egy kicsit vagányabb, egyedibb lenni, és nem az alapvető csilivili, miniruhás női stílust preferálja :)

2021. szept. 10. 16:16
 4/5 anonim válasza:
Én szeretek mindenféle zenét, az altert is. Rajongó nem vagyok, csak bírom. :D
2021. szept. 15. 22:34
 5/5 anonim válasza:
Jaj, hát az alternatív zene a pompás kincseket rejt. Csak már túl rég óta szerettem! 48f :-) Biztos vannak fiatalabbak is.
2021. szept. 16. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!