Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egy fővárosi lány vagyok, a...

Egy fővárosi lány vagyok, a tinédzserkora legvégén (20), aki nyitott lenne barátkozni, ismerkedni! Mi lenne, hogyha írnátok nekem kérdéseket, így kiderülne, hogy ki az, akivel valószínűleg összeillenénk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra gondoltam, hogy a legeffektívebb módja az lenne az itteni ismerkedésnek, hogyha azok, akik nyitottak lennének megismerni, kérdésekkel bombáznának a komment szekcióban. Én ezekre a kérdésekre lehetőség szerint mind válaszolok majd. Remélem nem hangzik nagy őrültségnek (vagy ha mégis, akad benne társam :D)

Pár alap információ:

Budapesti vagyok, nyitott vagyok barátkozásra illetve kulturált ismerkedésre is. Szeretek olvasni, filmezni, sorozatozni, tanulni (tudom, fura, de tényleg). Imádom a sportokat, pl kirándulás, úszás, lovaglás, biciklizés. Szenvedélyem a nyelvtanulás, a sütés-főzés, illetve a tánc. Imádom a koktélokat, mind készíteni, mind pedig fogyasztani, illetve imádok ünnepelni (mindenféle bulit szervezni, dekorálni, sütni-főzni rá, stb). Ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor kérdezz! :)



2021. szept. 13. 20:19
1 2
 1/20 anonim válasza:
Aki a legjobb kérdéseket fogja feltenni, azzal fogsz összejönni? Fura.
2021. szept. 13. 20:37
 2/20 A kérdező kommentje:

Nem, dehogy. Ez inkább a másik félnek segítség: ha valaki az adott válaszaim alapján azt érzi, hogy nem engem keres, annak időt spórolok meg. Nem kell ismerkedni napokig, stb, itt anonim módon mindenki felteheti a keresztkérdéseit, sose fogom tudni, hogy ki volt :D

Ha ez így érthető :)

2021. szept. 13. 20:39
 3/20 anonim válasza:

Szia.


Hány nyelvet tanultál eddig? Melyik nyelv tetszik a leginkább?:) (én törökül akarok majd, de eddig csak pár tucat szó a tudományom - mondjuk sajna nem is jó a nyelvérzékem)


Kirándulások során mit preferálsz? Természet? Történelmi nevezetesség? Egyéb?


Illetve sorolj fel 3 országot, ahol még nem jártál, de mindenképpen elszeretnél oda jutni:)

2021. szept. 13. 20:49
 4/20 anonim válasza:

Azta😮, egy rakat közös érdeklődési kört leírtál. Nem tudom megállni, hogy ne írjak, kíváncsi lettem. 😄 Régen volt itt ilyen kérdés, vagy mögötte inkább ilyen személy.


Mik a kedvenc twistjeid? Vannak-e saját koktél ötleteid?

(Szintén bármixer vagyok 🙄).

Illetve mi a specialitásod?



Mivel én magam is nagy megszállotja vagyok a folyamatos tanulásnak, nyelvek terén is, érdekelne, melyek állnak a legközelebb hozzád.


És így zárásként (mert engem sem kell félteni a konyhában), egy-egy étel, desszert, amit bármikor elkészítesz és örömmel fogyasztasz / soha nem készítenél el, és semmilyen körülmények között nem ennél meg?



Buktatók: intj, 25/f, egy ideig még külföld ♏,☕, és borzalmasan rosszul alszom.

2021. szept. 13. 20:52
 5/20 anonim válasza:

De kratiiv vagy, ez nagyon tetszik 😊

Mit szeretsz tanulni? Hiszel abban, hogy egy kapcsolat nem egy olcsó fogyasztási cikk, mindent meg kell tenni érte?

Mennyit gyakorizol átlagban, mik a top témaköreid? Lenne kedved privátban is beszélgetni?

2021. szept. 13. 20:56
 6/20 A kérdező kommentje:

#3


Hány nyelvet tanultál eddig? - Angolul beszélek folyékonyan, ezen kívül franciául tudok még normálisan kommunikálni. Németül és hollandul inkább csak értek, azt is egyre kevésbé :D

Régebben tanultam spanyolul illetve olaszul is, ezekből a nyelvekből is megértek valamennyit :)

Valamint rövid ideig próbáltam elsajátítani a szlovén nyelvet, imádtam, szóval tervben van a folytatása :)


Melyik nyelv tetszik a leginkább?:) - Az említett nagy szerelem a szlovén, ezen felül a franciát is imádom, valamint sablonos lesz, de szerintem az anyanyelvünk is kifejezetten szép :)


Kirándulások során mit preferálsz? Természet? Történelmi nevezetesség? Egyéb? - Kirándulások során a legfontosabb a jó társaság, de nyilván leginkább a természetet szeretem járni. Azonban, hogyha elutazok, akkor nyilván a történelmi nevezetességeket is végignézem. Egyszóval minden attól függ :D


Illetve sorolj fel 3 országot, ahol még nem jártál, de mindenképpen elszeretnél oda jutni:) - Indonézia, Kína és Svédország. Ezeket a helyeket mindenképpen meg szeretném látogatni, Indonézia kivételével már az összesre van tervem is :)

2021. szept. 13. 21:11
 7/20 anonim válasza:

Utolsó kérdésemre én is válaszolok :D

Nekem Egyiptom, Jordánia (Petra rom város), Mexikó (a maja piramisokat mindenképp látni akarom).

Igazándiból Te kedvenceid is jöhetnek. Talán Svédország belőle számomra a "gyenge láncszem".

Kambodzsa érdekelne? Ha már Ázsia dél-keleti szeglete is szóba jött :D


Én eléggé történelem "mániás" vagyok. Szal ott Angkorvat ami olxan hogy nem halhatok meg amig nem láttam:D


Annyi, hogy én nem vagyok konyhatündér. De segíteni szívesen bármikor (szándék a fontos ugye:P), csak vigyázni kell, el ne nassoljam a dolgokat :D

Mit szeretsz sütni leginkább?

2021. szept. 13. 21:20
 8/20 A kérdező kommentje:

#4


Először is, köszönöm szépen :)


Mik a kedvenc twistjeid? - Ez azt hiszem nekem már túl sok szakzsargon :D


Vannak-e saját koktél ötleteid? - Vannak, néha ki is próbálom őket. Aztán ugyanaz kesz velük, mint amit a legtöbb ember tapasztal: vagy bejönnek, vagy nem :D


Illetve mi a specialitásod? - Na hát azért minden titkos receptemet csak nem töltöm fel az internetre :D (Amúgy az eperlé+pezsgő nagyon finom :P)


És így zárásként (mert engem sem kell félteni a konyhában), egy-egy étel, desszert, amit bármikor elkészítesz és örömmel fogyasztasz / soha nem készítenél el, és semmilyen körülmények között nem ennél meg? - Amit imádok készíteni és enni is, az a mindenféle tészta, pizza, extrás hotdog akár, vagy valamilyen saláta. Soha ne mondd, hogy soha, de a krumplistészta, káposztástészta, paradicsomos káposzta, nagyon nem kedvenc, hogy finomam fogalmazzak :D

Sütemények közül a tortákat, illetve a pohárkrémeket szeretem leginkább csinálni is és fogyasztani is :)

2021. szept. 13. 21:26
 9/20 anonim válasza:

Tetszik amit írsz magadról, és az is, hogy kreativ vagy. Van néhány közös dolog bennünk van amiben meg kiegeszitjük egymást. :)

Milyen korhatárral ismerkedsz?

2021. szept. 13. 21:35
 10/20 A kérdező kommentje:
#4-eshez kiegészítés. Én is INTJ vagyok amúgy :D
2021. szept. 13. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!