Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lány vagyok és barátnőt vagy...

Lány vagyok és barátnőt vagy barátot szeretnék viszont egy meleg barátnak örülnék a legjobban. Valakinek van kedve barátkozni ? Huszas évei korosztály vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok

Én lány vagyok (biszex) viszont ez mellékes. Igazából nem sok barátom van sajnos. Őszintén talán 2 de ritkán beszélünk már .

Szeretnék barátkozni bárkivel igazából aki kicsit is koromhoz közeli.

A melegeket azért emeltem ki mert óvodás koromban is már a meleg fiúk vonzottak mint barát idáig is.

Ezt úgy értem nincs igazi szerelem oviba de ha úgy nevezzük nekem egy meleg kisfiú volt. Azóta is nem egy csak nem tudtam hogy azok. Na nem is ez a lényege hanem hogy velük jövök ki a legjobban valami miatt . Viszont bárkivel barátkoznék. Jó lenne egy legjobb barát vagy barátnő már ennyi idősen . Azért ok hogy fiatal vagyok de illő lenne egy komoly barátság.

24 éves vagyok


2021. szept. 24. 01:25
1 2
 11/17 anonim válasza:

Szia! Ha van kedved írj :)

24/F, hetero

2021. szept. 24. 11:33
 12/17 anonim válasza:
Mindenki bu$i már?🤷
2021. szept. 24. 12:04
 13/17 anonim válasza:
Ez szomi, hogy már ovis korodba tudtad mit jelent melegnek lenni, egy ovisnak még nem ezzel kéne foglalkozni, hogy ki meleg és ki nem. :/
2021. szept. 24. 12:25
 14/17 A kérdező kommentje:

Írjatok rám viszont most nem nagyon tudok írni .


Utolsó semmi baj nem lett volna ha tudom akkor de nem tudtam. Mikor fel nőttem tudtam meg mivel akkor vallotta be.

2021. szept. 24. 14:59
 15/17 anonim válasza:
Írj nyugodtan.
2021. szept. 26. 20:19
 16/17 anonim válasza:

Szia

21 éves Budapesti srác vagyok, ha van kedved írj nyugodtan:)

2021. szept. 27. 12:06
 17/17 anonim válasza:

Szia

Ha aktuális még, írj nyugodtan.

Meleg crosddresser srác.

2022. dec. 3. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!