Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Húszas éveik végén járó...

Húszas éveik végén járó lányok, szeretne valaki barátkozni?

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok. A régi baráti köröm eléggé szétszéledt, más városokban, vagy külföldön élnek. Mostanában gyakran érzem, hogy szívesen beszélgetnék vagy ismernék meg új embereket. A munkahelyemen sokakkal jóban vagyok, de ők nem az én korosztályom. Magamról annyit, hogy inkább introvertált vagyok, hobbim a nyelvtanulás, érdekel a környezetvédelem, hulladékcsökkentés. Budapesten élek egyébként.

Lenne kedve valakinek néha leveleket váltani?



2021. okt. 25. 12:18
 1/1 anonim válasza:
Esetleg egy pár megfelel, aminek a nő tagja pont 29 éves, még kicsit több mint 2 hónapig, a férfi már túl van kicsit a 30-on. Budapest agglomerációjában élünk, hamar bent vagyunk a városban, így tudunk programokra járni. Egy baráti társaságként gondolj ránk, ahova csatlakozol, mert mi barátok is vagyunk, az csak mellékes, hogy egy pár is vagyunk, ne csinálj ebből ügyet.
2021. okt. 25. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!