Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van valaki aki Beilngries...

Van valaki aki Beilngries környékén él?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok és Németországban élek a családommal. Nagyon magányos vagyok, barátaim se itt se Magyarországon nincsenek, az iskolában sem megy sajnos a barátkozás (megjegyzem, nem a nyelv miatt). Szóval van itt a gyakorin olyan lány aki velem egy idős és a Bajor tartományban él és szívesen barátkozna? Mindenki válaszát köszönöm!!
2021. okt. 25. 16:18
 1/7 anonim válasza:
Hat sajnos nem vagyok lany de kb 150km lakok toled, szar is egyedül lenni tudom milyen az. :/ mi a baj amugy a baratkozassal?
2021. okt. 25. 16:38
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm hogy válaszoltál! Leginkább az hogy a többiek a suliban nem igazán akarnak velem barátkozni. Szünetben odacsapódok hozzájuk hogy ne legye egyedül, és nem is azzal van a baj hogy nem érteném miről beszélnek vagy hogy esetleg nem tudnék hozzá szólni a témához, egyszerűen nem figyelnek rám. Szerintem unalmasnak titulálnak, mert ugye bár széles a szókincsem azért bőven vannak még számomra ismeretlen szlengek vagy szavak amiket nem ismerek. Nem várnak meg soha hogy együtt menjünk ki a teremből, nem hívnak el sehová suli után és ez teljesen lerombol. Az otthoniak elhagytak és találtak más barátokat én megy egyedül maradtam
2021. okt. 25. 17:12
 3/7 anonim válasza:
Én ugyan lány vagyok, de jóval idősebb nálad..(24) és kb. 180 kmre lakok tőletek. De ha szeretnél esetleg beszélgetni, akkor írj nyugodtan.
2021. okt. 25. 17:43
 4/7 anonim válasza:

szomorú ezt hallani, pláne így h kb minden masodik ember hasonloan auslander mint te. Alapesetben érdeklődőek meg nyitottak az emberek :/

na igen az otthon eltünő állítolagos régi barátok meg no komment... egyedül se olyan rossz amúgy néha, de ilyenkorban érthető h élni szeretnél még meg szorakozni a haverokkal, de hát így :/

akkor legalább egy pasit kéne szerezned, és akkor azzal elmenni mindenhova meg beülni logni erra meg arra, ha már ezekkel az oszikkal nem lehet

2021. okt. 25. 20:02
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es először is köszönöm hogy válaszoltál! Sajnos már régóta magányos vagyok itt kint és előszőr folyton magamat hibáztattam amiatt hogy ennyire szerencsétlen vagyok ilyen téren. A legjobb barátnőm mióta elment koliba és gimibe teljesen megváltozott, új barátokat, élményeket szerezett még be is pasizott, miközben én szép feledésbe merültem. Próbálok nem foglalkozni azzal hogy nincsenek barátaim és emiatt a tanulással próbálom elterelni a figyelmemet, de nem könnyű amikor a facebookon a volt barátaim képeivel találkozom, ami azt mutatja hogy éppen ottalvós bulit rendeznek, buliznak, nevetnek, van tinédzser koruk. Ilyenkor szoktam megtörni és eleresztek néhány könnycseppet, mert fogalmam sincs mit kéne tennem. Most lehet hogy elég nyálasnak hangzom, de az a helyzet hogy bár kívülről mosolygósnak és kedvesnek tűnök, belülről viszont csak egyre jobban elszomorít a tudat hogy nincs senkim.
2021. okt. 26. 21:54
 6/7 anonim válasza:

Megértem en kb 7eve elek itt kint majdnem teljes magányban, tudnék meselni :/ de persze tinikent valszeg nehezebb mint felnőtt fejjel. Pontosan tudom miről beszélsz, ez nem nyalas nyugi. Hanem elkeseredettseg h kb mindenkin azt látod h el meletted meg elszalad az élet. Tinikent en is igy volt, bar ez foleg azert volt mert depressziós voltam. De eleg sokat voltam akkor is egyedul, es en is magamat hibaztattam pedig nem kellett volna mett ezzel semmi se lett jobb. Na igen, facen instan, es egyeb helyeken is csak azt latni h elnek es merre járnak állandóan egyesek, elegge tre erzes..

En meg kívülről se latszodtam anno mosolygosbak mert nem tudtam magamra erőlteti sajnos es hat ez is taszitotta az embereket. Az h neked meg legalabb ez megy az jó egy dolog ami miatt nem baszogathatnak.

2021. okt. 26. 22:11
 7/7 anonim válasza:
Ha szeretnél beszélgetni, nyugodtan írj 🤗 (16l szintén)
2021. nov. 2. 06:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!