Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szert tennél egy fiatal cuki...

Szert tennél egy fiatal cuki non-binary barátra?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és vékony testalkatú, (submissive) fiúkat keresek. Jómagam biológiailag nő vagyok, külsőre inkább fiús, szeretek "fiúsan" öltözködni, bár igazság szerint mindenre uniszex ként tekintek, csak na, valahogy át kell adnom az infót. A maximum életkor 27 év, szóval afölött kérem, ne írjon senki.

2021. nov. 3. 04:49
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
én szívesen beszélgettem volna, de lány vagyok ráadásul 25+ szóval nem hiszem, hogy így lenne értelme csak azért írok, hogy ne foglalkozz a bunkókkal (gondolom már megszoktad) remélem találsz barátot 🤞🏼
2021. nov. 3. 21:12
 22/25 anonim válasza:
Jóéjt kislány. :P Én szívesen ismerkednék veled, főleg ha dögös vagy. 😏
2021. nov. 3. 22:21
 23/25 anonim válasza:
Lánynak születtél, felnőttél, mostmár nő vagy. Semmi gond azzal hogy egy lány vagy nő nadrágot hord. Ahogy a többiek is mondták: nő vagy, maradj is az. Bizonyos dolgokat meg tarts meg magadnak, mert a végén a "homofóbokkal" nem akarsz szóbaállni, mint ahogy azt egyesek teszik, aztán meg sírnak hogy utálják őket. Egyszer láttam YT-n egy kommentet, miszerint "Not everything is about LGBT". És tudod, osztom a kommentelő véleményét.
2021. nov. 23. 16:54
 24/25 anonim válasza:
He? mi?
2021. dec. 16. 22:42
 25/25 anonim válasza:
Nekem írhatsz
2022. jan. 7. 01:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!