Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Fiatal naturisták! Lenne...

Fiatal naturisták! Lenne kedvetek barátkozni?

Figyelt kérdés
20-25 év körüli naturista fiúkat és lányokat keresünk, akikkel esetleg összeülhetnénk, nyáron naturista strandra mehetnénk, vagy akár nálunk medencézhetnénk. Mi egy 23 éves fiú és egy 22 éves lány vagyunk, naturista barátok, tök jó lenne még hasonló érdeklődésű embereket magunk köré gyűjteni. Budapest környékén, de igazából mindegy hol laksz, ha szívesen utazol, de mi is utazgatunk bármerre. Fontos, hogy nem párt keresünk, olyan érettebb felfogású embereket szeretnénk bevonni, akik nem a szexualitással kötik össze ezt az életstílust. Örülnénk fiúknak és lányoknak is egyaránt, legjobb lenne ha nagyjából egyenlő arányban lennénk. Ha valakit érdekel, íjon! :)

2021. okt. 31. 10:21
 1/10 anonim válasza:
27 éves srác vagyok és kifejezetten imádom ezt az életstílust, nagyon szívesen csatlakoznék hozzátok :)
2021. okt. 31. 11:24
 2/10 anonim válasza:
25 éves kezdő srac vagyok szivesen kipróbálnám ezt az elet felfogást
2021. nov. 1. 06:43
 3/10 anonim válasza:
Sziasztok! én is rendszeresen járok Horvátországba naturista strandokra. Itthon sajnos még nem voltam és nincs hozzá társaságom. Akit érdekel, írhat.
2021. nov. 2. 18:57
 4/10 anonim válasza:
24L érdekel és csatlakoznék
2021. nov. 2. 23:35
 5/10 anonim válasza:

Vannak ilyen csoportok a facebookon, meg a NAVKE is szervez programokat. Viszont a koroszály sajnos kritikus, mert a fiatalok esetében sajnos sokszor távol áll ez a dolog, pedig nagyon jó. A múltkor is voltunk szaunázni és egy fiatal pár akkora patáliát csapott, hogy a szaunába nem lehet bemenni fürdőruhában, hogy ihaj, pedig lepedővel is takarhatták volna magukat.

Sajnos mi idősebbek vagyunk már, nálunk is szoktak lenni naturista baráti összejövetelek, s bár néha vannak fiatalok is, többnyire egy generációval idősebbek jönnek.

2021. nov. 4. 18:50
 6/10 anonim válasza:
Naturizmus, pucérkodás? Az meg miféle agybetegség?
2021. nov. 4. 21:51
 7/10 anonim válasza:
30 éves srác vagyok és kifejezetten imádom a nudizmust, nagyon szívesen csatlakoznék hozzátok :)
2021. nov. 12. 13:25
 8/10 anonim válasza:
Nagyon szívesen elmennék akárkivel nudista strandra Vagy akár valahova meztelenkedni
2022. márc. 21. 18:10
 9/10 anonim válasza:
#8 hol lalksz?
2022. márc. 21. 18:20
 10/10 anonim válasza:
nYÍREGYHÁZA
2022. márc. 22. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!